Firmy z Chojnic oferujące sprowadzanie aut z USA

Dodaj ogłoszenie

Jeszcze kilka lat temu w Europie panował istny boom na pojazdy pochodzące z USA. Obecnie ten trend nieco się zmniejsza, wciąż jednak nie brakuje pasjonatów motoryzacji, którzy cenią prawdziwe amerykańskie perełki motoryzacyjne i stare klasyczne pojazdy. Co zrobić, chcąc sprowadzić auto zza oceanu?

Jeśli chodzi o firmy z Chojnic, zajmujące się sprowadzaniem pojazdów z Ameryki, wybór nie jest zbyt szeroki. Kompleksowy import samochodów z USA do Polski nie jest łatwym zadaniem, więc warto powierzyć go profesjonalistom.

Sprowadzenie auta na własną rękę zajmuje wiele czasu, jest nieopłacalne, a czasem barierą nie do pokonania okazuje się nieznajomość języka polskiego, a także przepisów prawnych. Firma sprowadzająca auta z USA nie tylko zajmuje się kwestią transportu pojazdu do kraju, ale bierze czynny udział w procesie jego kupna już od samego początku. Odciąża także kupującego jeśli chodzi o dopełnienie wszelkich niezbędnych formalności – opłacenie cła, podatku czy wyrejestrowanie pojazdu.

USA Cars

Adres: Jana Pawła II 2A, 89-600 Chojnice

E-mail: [email protected]

Telefon: 505186196

Opis

USA Cars – lider rynku pojazdów i motocykli z USA i Kanady w Polsce. Firma trudni się importowaniem używanych i powypadkowych: samochodów, motocykli, łodzi, skuterów wodnych z Domów Aukcyjnych: Copart, IAA, Manheim, Ebay.

Opinie o firmach z Chojnic

Firmy zajmujące się sprowadzaniem aut z USA cieszą się bardzo dobrą opinią klientów. Kupujący doceniają pełen profesjonalizm, kompleksowe podejście do klienta i indywidualną obsługę każdej z osobna sprawy.

Czy warto sprowadzać z USA?

Sprowadzanie samochodów z Ameryki jest sposobem na zaoszczędzenie sporej ilości pieniędzy. Amerykańskie modele aut są również dostępne na polskim rynku, z tym, że ich cena bywa o wiele wyższa. Z pewnością o wiele bardziej opłaca się ściągać auta luksusowe, których cena przekracza sto tysięcy złotych. Na takich transakcjach zaoszczędzić można nawet kilkadziesiąt procent ich wartości!

Nie ulega wątpliwości, że amerykańskie pojazdy mają swoją silną pozycję w historii motoryzacji. Wielu koneserów dobrych aut właśnie dlatego zwraca swoją uwagę na rynek amerykański.