Blog o autach z USA i Europy

Parownica Evo Blu Water 6 bar do czyszczenia samochodu

Evo Blu Water 6 bar to wydajna parownica, której przeznaczeniem jest przede wszystkim autodetailing i czyszczenie samochodu. Technologia czyszczenia suchą parą idealnie sprawdza się przy usuwaniu zanieczyszczeń z karoserii, felg, ale także elementów wnętrza pojazdu. Urządzenie idealnie sprawdzi się w każdym warsztacie, garażu, a nawet małej mobilnej myjni samochodowej.

(więcej…)

Evo 304 Water 8 bar Tecnovap – solidna myjka parowa do mycia samochodu

Utrzymanie samochodu w dobrym stanie, to nie tylko dbanie o sprawność techniczną, ale także zabiegi zapewniające wysokiej jakości standardy higieniczne. Zanieczyszczenie osadzające się na karoserii to nie tylko zaburzenie estetyki, ale także pożywka dla pojawiających się procesów korozyjnych.

Jeżeli interesuje cię autodetailing i sprawne mycie samochodu naturalnymi sposobami, to Evo 304 Water 8 bar producenta Tecnovap jest urządzeniem, które koniecznie powinieneś zakupić.

(więcej…)

Niemieckie samochody luksusowe z USA – co chętnie importujemy?

Niemieckie luksusowe samochody w USA stanowią symbol prestiżu, solidności i niezawodności. Wiodące na rynku motoryzacyjnym koncerny z Niemiec zapewniają użytkownikom swoich aut świetne właściwości jezdne, sprawne silniki i imponujące osiągi, a jednocześnie olbrzymi komfort i wygodę użytkowania pojazdu. Nie może zatem dziwić fakt, że niemieckie samochody z USA są coraz częściej sprowadzane. Czy jest to opłacalny proces?

(więcej…)

Jak dobrze importować samochody z USA? Bezcenne porady

Sprowadzenie samochodu ze Stanów Zjednoczonych to okazja na intratny interes, który pozwoli zdobyć wysokiej jakości pojazd w atrakcyjnej cenie. Żeby jednak import auta z USA był opłacalny, należy go przeprowadzić w sposób dobrze przemyślany i zaplanowany. To z kolei wymaga wiedzy, doświadczenia i umiejętności dopięcia każdego szczegółu. Jak importować samochody z USA na korzystnych zasadach? Sprawdźmy przydatny przewodnik.

(więcej…)

Importer samochodów z USA szczerze o sprowadzaniu aut [WYWIAD]

Jak naprawdę wygląda import aut z USA? W ostatnich latach, proces ten staje się coraz bardziej popularny. Zwolennicy zachwalają możliwość poczynienia dużych oszczędności, a jednocześnie sprowadzenia wyjątkowego pojazdu, który zachwyca jakością. Choć sympatyków nie brakuje, to trzeba powiedzieć, że import aut z USA opinie zbiera różne.

Obok całej masy zwolenników, znajdą się i tacy, którzy wyrażają sceptycyzm. Zazwyczaj bywa on wywołany obawą przed dodatkowymi kosztami. Jak w rzeczywistości wygląda ten proces? Rozmawiamy z Marcinem Butlerem, pośrednikiem, który od lat zajmuje się importem samochodów z USA.

(więcej…)

Marki sportowych samochodów z USA – ryk silnika robi wrażenie!

Wygodna jazda, szybka prędkość i dynamiczność, piękny design i komfort panujący w środku, to cechy aut, o których marzą najwięksi fani motoryzacji. Marki sportowych samochodów z USA marzą śnią się po nocach. Stanowią o prestiżu, są symbolem luksusu. Amerykańskie auta sportowe to istna perła w kolekcji każdego kierowcy, który ceni najwyższą jakość.

Ich import jest opłacalnym procesem, na który warto postawić, jeżeli chcemy oszczędzić, a jednocześnie sprowadzić szybkie, sprawne, piękne i niezawodne auto. Sprawdźmy, jak można stosunkowo tanio importować wysokiej jakości auto z Ameryki, a następnie dzieląc je na grupę sportowych pojazdów i luksusowych sedanów, sprawdźmy za czym warto się oglądać.

(więcej…)

Suvy i duże vany z USA – idealne auta rodzinne!

Samochody rodzinne to pojęcie, które rozmaicie rozumie się w zależności od miejsca geograficznego, czy uwarunkowań społecznych. To, co w jednym kraju, czy nawet szerzej regionie, uważa się za pojazd sprzyjający rodzinie, w zupełnie innym zakątku świata może stanowić co najwyżej jego karykaturę.

Różnica ta jest bardzo dobrze widoczna na przykładzie samochodów uchodzących za rodzinne w USA oraz tych, które do takiej funkcji wybierane są na gruncie europejskim. Co kształtuje rozbieżność? Przede wszystkim rozmiar. Europejczycy na familijne auta wybierają pojazdy dużo mniejsze. Za wielką wodą, najczęściej rolę tę odgrywa suv z USA, o którym zwykło się mawiać best family car USA.

(więcej…)

Jakie auta z USA były najczęściej sprowadzane do Polski w 2018 roku?

Jeżeli interesujesz się motoryzacją, to zapewne wiele razy słyszałeś już o opłacalności importu samochodów z USA. Rzeczywiście, proces ten mimo licznych formalności i dodatkowych opłat, pozwala na sprowadzenie wyjątkowego pojazdu, który na ulicach europejskich jest niezwykle rzadki, a jednocześnie poczynienie olbrzymich oszczędności w stosunku do cen podobnych aut, które dostępne są na rynku europejskim. Zobacz, jakie auta z USA były w roku 2018 najchętniej sprowadzane przez Polaków.

(więcej…)

Import Ford Fusion, czyli Mondeo z USA – czy warto?

Ford Mondeo to samochód doskonale znany na europejskim rynku motoryzacyjnym. Jego różne generacje od lat przemierzają drogi w państwach starego kontynentu. Na amerykańskim rynku występuje on jako Ford Fusion i jest częstym wyborem wśród polskich importerów aut z USA. Jaki jest cel tego procesu, skoro auto jest dostępne w Europie, tyle, że jedynie pod inną nazwą? Odpowiedź jest prosta. Możliwość olbrzymiej oszczędności. Import Forda Fusion z USA to proces opłacalny, którym warto się zainteresować.

(więcej…)