Firmy ze Szczecina oferujące sprowadzanie aut zagranicznych

Szczecin, to jedno z największych miast w Polsce i największe, które jest położone tak blisko naszej zachodniej granicy. Nic więc dziwnego, że w okolicy wielu mieszkańców jest zainteresowanych kupnem samochodu używanego z zagranicy.

Niestety, sprowadzanie aut z Niemiec, Francji, bądź innych stron Unii Europejskiej, zawsze wiązało się z koniecznością spełnienia wielu, często bardzo zagmatwanych, lokalnych przepisów. Tym samym, import samochodów na zamówienie stał się w tych okolicach bardzo popularną usługą. Firmy ze Szczecina oferujące sprowadzanie aut z zagranicy pomogą w dopełnieniu wszelkich formalności i przywiozą auto pod wskazany adres kontrahenta.

Autoholowanie Corrado

Adres: Pozdawilska 12 / 2, 71-772 Szczecin

E-mail: [email protected]

Telefon: 609715715

Opis

Autoholowanie Corrado – firma transportowa oferująca auto pomoc drogową na terenie Szczecina (dzielnica Lewobrzeże i Prawobrzeże) oraz całego województwa Zachodniopomorskiego. Przedsiębiorstwo zajmuje się transportowaniem uszkodzonych samochodów osobowych i aut dostawczych na obszarze praktycznie całej Europy. Firma Corrado zainwestowała we flotę solidnych lawet, które umożliwiają transport pojazdów w kierunkach: Belgia – Polska Dania – Polska Niemcy […]

Profesjonalnie i rzetelnie

Powierzając sprowadzanie samochodów szczecin profesjonalnym firmom, mamy gwarancję, że interesujący nas pojazd zostanie szybko i sprawnie przetransportowany do Polski. I choć większość firm wywiązuje się z tego zadania jak należy, można znaleźć i takie podmioty, które nie działają do końca uczciwie, narażając tym samym swoich Klientów na dodatkowe wydatki i przedłużające się formalności.

Masz wątpliwości? Zajrzyj do nas!

Jeśli miejscem Twojego zamieszkania jest Szczecin, bądź jego okolice, sprawdź na naszej stronie listę przedsiębiorstw, specjalizujących się w sprowadzaniu pojazdów z zagranicy. Wszystkie znajdujące się tutaj firmy, to pewni Partnerzy, którzy nie tylko pomogą w spełnieniu wszystkich formalności, ale doradzą, jak ograniczyć koszty zakupu zagranicznego auta. Specjaliści z tych firm działają na rynku już wiele lat, co przedkłada się na ich kompetencje i profesjonalizm.