Sprowadzanie aut - Wrocław

Dodaj ogłoszenie

Polacy od zawsze byli bardzo dobrzy w biciu kolejnych rekordów. Tym razem, takim rekordem jest liczba sprowadzonych aut z zagranicy. W pierwszym kwartale 2018 roku, do Polski trafiło ponad 150 tysięcy pojazdów. Wśród nich, najpopularniejszym modelem było Audi A4. Mieszkasz we Wrocławiu? Sprowadź sobie auto!

Transport-auta-z-usa.pl

Adres: Kazimierza Wielkiego 9, Wrocław 50-077

E-mail: [email protected]

Telefon: 48502298980

Opis

Transport-auta-z-usa.pl – amerykański dealer samochodów. Firma istnieje na rynku od wielu lat i pomoże w pełnej obsłudze sprowadzenia samochodu ze Stanów Zjednoczonych do Polski. Oprócz aut firma proponuje usługi sprowadzania części zamiennych do amerykańskich samochodów. Przedsiębiorstwo informuje klienta o postępie importu pojazdu do kraju na każdym etapie sprowadzenia: zakupu, transportu czy odprawy celnej.

Usa-auto-online.com

Adres: Kazimierza Wielkiego 9 , 50-077 Wrocław

E-mail: [email protected]

Telefon: 48502298980

Opis

USA AUTO ONLINE udostępnia około 100 tysięcy aukcji aut uszkodzonych, powypadkowych pochodzących z ubezpieczalni oraz motocykli ze Stanów Zjednoczonych. Firma oferuje profesjonalną pomoc i doradztwo w zakresie zakupu odpowiedniego pojazdu dedykowanego pod potrzeby klienta. Na stronie można znaleźć między innymi kalkulator kosztów sprowadzania samochodów z Ameryki do Polski. USA-Auto-Online.com umożliwia kompleksową obsługę sprowadzenia samochodu z […]

Zdecydowana większość sprowadzanych z Zachodu aut, trafia do mieszkańców Polski zachodniej i centralnej. Tendencja ta jest niewątpliwie związana z położeniem geograficznym i bliskością naszego zachodniego sąsiada. Bliskie sąsiedztwo Niemiec nie rozwiązuje jednak wszystkich problemów. Sprowadzanie aut we Wrocławiu przez wynajętą firmę zewnętrzną, pozwala na wyeliminowanie wszystkich formalności prawnych. Jak na formalności przystało, ich realizacja "w normalnym trybie" jest czasochłonna i skomplikowana.

Zajrzyj do nas!

W naszym zestawieniu znajdują się wyłącznie profesjonalne firmy sprowadzające auta na zamówienie. Każde z tych przedsiębiorstw działa na rynku wystarczająco długo, by zapewnić swoim Klientom odpowiedni poziom realizowanych usług. Pojawiające się w naszym zestawieniu firmy, nie tylko oferują sprowadzenie wybranego modelu samochodu z zagranicy, ale też realizują komplet formalności na miejscu, co dla każdego kierowcy jest sporym ułatwieniem.

Import samochodów na już!

Podsumowując, w naszej ofercie znajdziesz tylko sprawdzonych dostawców, pośredników sprowadzających auta dla Wrocławian. W przedstawionym zestawieniu, oprócz samych podmiotów, znajdują się również linki do każdego z nich. Dzięki temu, kontakt z wybranym przedsiębiorstwem będzie znacznie łatwiejszy.