AP Company

Dodaj ogłoszenie
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (87 - opinie, średnia opinia: 4,29 z 5)
Loading...
AP Company

Firma oferuje sprowadzenie:

Adres

Mogilska 16/7
31-516 Kraków

Kontakt

Telefon: 513257781

E-mail: [email protected]

WWW: http://www.ap-company.pl

Opis

AP Company – firma funkcjonuje na rynku od 2010 roku i specjalizuje się w sprowadzaniu samochodów, ciężarówek, pick upów, motocykli, kempingów i łodzi z USA. Przedsiębiorstwo sprawnie przeprowadzi przez cały proces importowania pojazdu ze Stanów Zjednoczonych, od wybrania marki i parametrów pojazdu, zakup, transport do Polski aż po usługi naprawy i rejestracji.

Opinie

7 komentarze - AP Company

  1. Pełen profesjonalizm. Sprowadzałem za pośrednictwem tej firmy 2 auta i wszystko przebiegało zgodnie z ustaleniami. Polecam!

  2. Sprowadziłem za pośrednictwem tej firmy Mercedesa CLA i jestem zadowolony. Świetny kontakt podczas realizacji zlecenia od początku do końca.

  3. Jako jedni z nielicznych jeśli nie jedyni nie zostawiają klienta z rozbitym samochodem, kompleksowa usługa – polecam!

  4. Sprowadziłem z tą firmą już trzeci samochód i kolejny raz się nie zawiodłem. Pełna obsługa na każdym etapie, dzięki tej firmie przekonałem się do opcji zakupu samochodu w USA i wątpię aby moje kolejne zakupy wyglądały inaczej. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Paweł Duda, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Projekt Marketing Paweł Duda, dane kontaktowe: https://projektmarketing.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.