BidCars

Dodaj ogłoszenie
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 opinie, średnia opinia: 5,00 z 5)
Musisz być zarejestrowany, aby dodać opinię.
Loading...
BidCars

Firma oferuje sprowadzenie:

Adres

Wilczak 20B/40
61-623 Poznań

Kontakt

Telefon: 726099099

E-mail: [email protected]

WWW: https://bid.cars

Opis

BidCars – to aktualnie największy polski serwis aukcyjny pojazdów z USA. W ofercie posiadają kompleksową obsługę logistyczną aut sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych. Na ich portalu użytkownik znajdzie ponad 100 000 ofert amerykańskich domów aukcyjnych Copart i IAAI. Potencjalny nabywca ma do dyspozycji tutaj jeden z najbardziej rozbudowanych kalkulatorów opłat sprowadzenia auta uwzględniający lokalizację oddziału w którym znajduje się pojazd, opcję wysyłki z jednej z pięciu lokalizacji w USA oraz dostawę do portu w Rotterdamie, Bremerhaven, Kłaipedzie oraz Gdynii.

Plusem jest z pewnością możliwość składania ofert na pojazdy po zalogowaniu, bezpośrednio na ich stronie internetowej. Prowizja BidCars to $350, opcja Home Delivery (pomoc w odprawie celnej oraz organizacja transportu pod dom) dostępna za dodatkową opłatą $100.

Opinie

1 komentarz - BidCars

  1. Audi A3 dostarczone dzisiaj do warsztatu. Pozostała tylko naprawa i rejestracja. Stan zgodny ze zdjęciami. Z pewnością wrócę po kolejny samochód.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Paweł Duda, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Projekt Marketing Paweł Duda, dane kontaktowe: https://projektmarketing.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.