BidCars – Opinie, aukcje, import pod dom

Dodaj ogłoszenie
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 opinie, średnia opinia: 5,00 z 5)
Musisz być zarejestrowany, aby dodać opinię.
Loading...
BidCars – Opinie, aukcje, import pod dom

Firma oferuje sprowadzenie:

Adres

Wilczak 20B/40
61-623 Poznań

Kontakt

Telefon: 726099099

E-mail: [email protected]

WWW: https://bid.cars

Opis

BidCars – to aktualnie największy polski serwis aukcyjny pojazdów z USA. W ofercie posiadamy kompleksową obsługę logistyczną aut sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych. Na portalu użytkownik znajdzie ponad 100 000 ofert amerykańskich domów aukcyjnych Copart i IAAI. Potencjalny nabywca ma do dyspozycji jeden z najbardziej rozbudowanych kalkulatorów opłat sprowadzenia auta uwzględniający lokalizację oddziału w którym znajduje się pojazd, opcję wysyłki z jednej z pięciu lokalizacji w USA oraz dostawę do portu w Rotterdamie, Bremerhaven, Kłaipedzie oraz Gdynii.

Importujemy auta, motocykle, quady i skutery wodne z USA

Auta z USA Bid.cars – to firma, która od 2015 roku oferuje import i transport samochodów ze Stanów Zjednoczonych. W przeciągu tych lat zdobyliśmy cenne doświadczenie, pomyślnie sprowadzając ponad 1000 samochodów z różnych rejonów Ameryki Północnej.

Nasza oferta importu pojazdów z Ameryki nie ogranicza się tylko do samochodów osobowych.

Sprowadzamy z USA:

  • motocykle
  • quady
  • skutery wodne.

Usługi importu pojazdów z Ameryki realizujemy zarówno dla osób prywatnych, jak i dealerów oraz klientów hurtowych. Współpracując z renomowanymi firmami międzynarodowymi, zapewniamy atrakcyjne stawki frachtu oraz transportu lądowego, w efekcie optymalizujemy koszty sprowadzenia auta z USA. Naszą wartością priorytetową jest przejrzystość procesu zakupu, dlatego też oferujemy wyraźnie określone stawki transportowe jeszcze przed składaniem oferty, eliminując tym samym ukryte koszty.

 

Bid. cars – Sprowadź auta z USA – kalkulator na naszym portalu zgodny z finałem zakupu pojazdu.

Bid.cars – firma z Poznania sprowadzająca auta z USA

Zespół Bid.cars ma siedzibę w Poznaniu przy ul. Wilczak 20B/40, co gwarantuje stały, często zautomatyzowany kontakt i wsparcie w naszym języku podczas całego procesu importu aut ze Stanów Zjednoczonych – od licytacji aut z USA przez zakup aż po transport pojazdu z Ameryki do Polski.

Jako doświadczona firma sprowadzająca auta z USA wykorzystuje profesjonalne platformy aukcyjne, a cały proces reprezentacji klienta i zakupu pojazdu jest nadzorowany przez wykwalifikowanych specjalistów. W razie pytań czy wątpliwości dotyczących importu i transportu samochodu z USA, jesteśmy gotowi do udzielenia wsparcia i pomocy. Nasi pracownicy to osoby o szerokim zakresie wiedzy motoryzacyjnej oraz doświadczeniu w transporcie, co gwarantuje naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Obniżamy koszty transportu auta z USA do Polski

Wysoka jakość importu pojazdów ze Stanów Zjednoczonych przełożyły się na wysokie opinie o Bid.cars, a także liczne współprace z amerykańskimi firmami transportowymi, posiadającymi magazyny w kluczowych lokalizacjach, takich jak Newark, Indianapolis, Savannah, Houston oraz Los Angeles. To wszystko umożliwia nam minimalizację kosztów transportu pojazdu z USA poprzez bliskość do głównych portów morskich w Ameryce.

Przygotowujemy pojazdy do bezpiecznego transportu w kontenerach, a po dotarciu do portu w Rotterdamie, nasi wykwalifikowani pracownicy odpowiedzialni są za ich wypakowanie i dostarczenie na plac docelowy.

Współpracując z agencjami celnymi w porcie Rotterdam, zapewniamy naszym klientom priorytetowe traktowanie i odprawę celna odbywa się w ciągu zaledwie 48 godzin od momentu rozładowania kontenera. Organizujemy transporty z portów Rotterdam i Bremerhaven przynajmniej raz w tygodniu, dostosowując się do zapotrzebowania. Posiadamy trzy zestawy transportowe w Polsce, które zapewniają sprawną logistykę.

Sprawnie sprowadzimy auto z USA pod wskazany adres w Polsce

Plusem jest z pewnością możliwość składania ofert na pojazdy po zalogowaniu, bezpośrednio na stronie internetowej. Prowizja BidCars to $350, opcja Home Delivery (pomoc w odprawie celnej oraz organizacja transportu pod dom) dostępna za dodatkową opłatą $100.

Ważne jest zadowolenie klienta, co przekłada się na rozwój naszej firmy sprowadzającej samochody z USA – Bid.cars. Opinie naszych klientów czy to w Mapach Google, Facebooku czy innych zakątkach Internetu (np tutaj na Portalu Konsumenta) potwierdzają, że warto nam zaufać.

bid.cars - opinie w google maps

Na życzenie istnieje możliwość skonsolidowanego transportu do portów w Gdyni, Kłajpedzie oraz Bremerhaven. Jednakże, opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu, zalecamy polskim klientom docelowym transport przez holenderski port, co zapewnia najefektywniejszą i najbezpieczniejszą drogę do sprowadzenia pojazdu.

Dziękujemy za zaufanie i zachęcamy do wyboru naszej firmy jako partnera w sprowadzaniu aut z USA.

Opinie

1 komentarz - BidCars – Opinie, aukcje, import pod dom

  1. Audi A3 dostarczone dzisiaj do warsztatu. Pozostała tylko naprawa i rejestracja. Stan zgodny ze zdjęciami. Z pewnością wrócę po kolejny samochód.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Paweł Duda, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Projekt Marketing Paweł Duda, dane kontaktowe: https://projektmarketing.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.