California Motors

Dodaj ogłoszenie
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 opinie, średnia opinia: 5,00 z 5)
Musisz być zarejestrowany, aby dodać opinię.
Loading...
California Motors

Firma oferuje sprowadzenie:

Adres

Mroza 17
34-730 Mszana Dolna

Opis

California Motors – firma pośrednicząca w imporcie samochodów z USA i Canady na każdym etapie sprowadzenia auta do Polski.

Opinie

9 komentarze - California Motors

 1. Polecam chlopaków. Od wylicytowania do przyjazdu samochodu pod dom 5 tygodni. Niskie koszta transportu lądowego / morskiego w porównaniu do konkurencji.

 2. Super firma, chłopaki naprawdę konkretne, umieją pomóc doradzić – autko już zrobione, jeździ się super!! Polecam

 3. Mustang GT 5.0 sprowadzony przez California Motors okazał się mega niespodzianką, ze spora ilością dodatków takich jak układ wydechowy i dolotowy Roush, gdzie wartość tego zestawu to kilka tysięcy $$. Mustang po naprawie wyszedł mnie ok. 40 tys taniej niż średnia wartość rynkowa w PL, polecam

 4. Kompletna kaszana kantują na podatkach nie ma paragonu za transport, zamawiałem bmw f10 miał być w mpakiet przyszła bez miała być do robienia tylko maska przód. Przyszedł wrak po dachowaniu do robot słupki szyba wklejona do zdjęcia dach do wymiany słupki powgniatane drzwi maska tylnia. Całe auto do malowania ani jednego zdrowego elementu ,silnik kuleje straty około 45 tysięcy złotych. Kupiłem też od gn… mondeo miał być według opinii do naprawy lub wymiany zderzak do roboty był zderzak maska do wymiany dwie lampy chłodnice pas no i najlepsze zatarty silnik. Uwaga oszust

 5. Co ty człowieku piszesz za farmazony, też ściągam samochody może nie z USA, ale z Kanady i jak widzę takich cwaniaczków jak ty – to aż mi się gorąco robi … co oni mają wspólnego z tym, że kupili ci takie auto, jakie sam widziałeś po zdj … to są firmy pośredniczące, które pomagają ściągnąć takie auto, jakie ty sobie wybrałeś … ślepy byleś, że M pakietu nie widziałeś… Tak to jest jak za import biorą się pół mózgi.

  Zgłaszaj sobie pretensje do Copartu albo IAAI czy gdzie tam kupiłeś …a nie do nich… żałosne wpisy cebulaków… mam nadzieje, że w mojej firmie już mi się tacy nie trafią.

 6. Zdecydowanie polecam współprace. Jestem kobietą i bałam się oszustwa i próby naciągania mnie na kasę, ale Panowie wykazali się ogromną dozą wyrozumiałości dla blondynki i dużym zaangażowaniem w sprawę. Auto zostało sprowadzone, jeździ i ma się dobrze. Kolejne auto też z California Motors.

 7. Miły kontakt i profesjonalne podejście do klienta. Jestem zadowolony ze współpracy i samochodu, który udało się dla mnie sprowadzić.
  Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Paweł Duda, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Projekt Marketing Paweł Duda, dane kontaktowe: https://projektmarketing.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.