California Motors

Dodaj ogłoszenie
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (220 - opinie, średnia opinia: 3,59 z 5)
Loading...
California Motors

Firma oferuje sprowadzenie:

Adres

Mroza 17
34-730 Mszana Dolna

Opis

California Motors – firma pośrednicząca w imporcie samochodów z USA i Canady na każdym etapie sprowadzenia auta do Polski.

Opinie

5 komentarze - California Motors

  1. Polecam chlopaków. Od wylicytowania do przyjazdu samochodu pod dom 5 tygodni. Niskie koszta transportu lądowego / morskiego w porównaniu do konkurencji.

  2. Super firma, chłopaki naprawdę konkretne, umieją pomóc doradzić – autko już zrobione, jeździ się super!! Polecam

  3. Mustang GT 5.0 sprowadzony przez California Motors okazał się mega niespodzianką, ze spora ilością dodatków takich jak układ wydechowy i dolotowy Roush, gdzie wartość tego zestawu to kilka tysięcy $$. Mustang po naprawie wyszedł mnie ok. 40 tys taniej niż średnia wartość rynkowa w PL, polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Paweł Duda, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Projekt Marketing Paweł Duda, dane kontaktowe: https://projektmarketing.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.