Sprowadzanie aut z Kanady

Dodaj ogłoszenie

Nie ulega żadnej wątpliwości, że kanadyjski rynek pojazdów różni się od europejskiego. Można na nim znaleźć modele już doskonale europejczykom znane, jak i te rzadsze okazy, będące prawdziwymi perełkami motoryzacji. Za auta z Kanady trzeba w Europie zapłacić całkiem sporo, dlaczego więc nie ściągnąć ich na własną rękę?

Firmy oferujące sprowadzanie aut z Kanady do Polski

Pomimo tego, że Kanada wciąż nie jest popularnym kierunkiem, jeśli chodzi o motoryzacyjne łowy, na polskim rynku znaleźć można sporo firm sprowadzających auta z Kanady. Zdanie się na usługi takiego przedsiębiorstwa oszczędza kupującemu wiele nerwów, czasu i stresu.

Nie ma co ukrywać, że sprowadzanie auta zza oceanu wymaga dopełnienia wielu formalności, znajomości języka i cierpliwości – cały proces zajmuje co najmniej kilka tygodni.

Firmy zajmujące się kompleksową obsługą klienta nie tylko sprowadzają samochody z Kanady, ale i oferują transport aut. Zakres ich świadczeń obejmuje również doradztwo w procesie wyboru auta, pomoc w załatwianiu formalności oraz ewentualne naprawy zakupionego pojazdu i dopasowanie go do rynku europejskiego.

USA Import

Adres: Elektronowa 2 lok. 236, 03-219 Warszawa

E-mail: [email protected]

Telefon: 668326192

Opis

USA Import – rzetelna firma, która powstała w 2005 roku. Przedsiębiorstwo zajmuje się sprowadzaniem samochodów nowych, rozbitych, uszkodzonych, zabytkowych i luksusowych z Ameryki do Polski. Oprócz importu aut zajmujemy się także sprowadzaniem quadów i motocykli z USA i Kanady. Oferujemy kompleksowe usługi począwszy od licytacji, załatwienia niezbędnych formalności, opłat i kosztów związanych ze sprowadzeniem samochodów […]

Car 4 You

Adres: Mieszka I 7, 05-300 Mińsk Mazowiecki

E-mail: [email protected]

Telefon: 516483453

Opis

Car 4 You – filarem działalności przedsiębiorstwa jest sprowadzanie pojazdów powypadkowych, lekko uszkodzonych i bezwypadkowych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki do Polski. Oferujemy także kompleksowy import samochodów z Kanady. Firma współpracuje z zaufanymi domami aukcyjnymi Copart oraz Iaai.

AMER-POL Sp. z o.o.

Adres: Duchnicka 3/16, 01-796 Warszawa

E-mail: [email protected]

Telefon: 222267777

Opis

AMER POL – firma oferująca sprowadzanie aut i maszyn ze Stanów Zjednoczonych Ameryki oraz Kanady. Firma od 2001 roku oferuje dla klientów swoje wieloletnie doświadczenie z zakresu licytowania amerykańskich i kanadyjskich pojazdów, następnie odebrania pojazdu z domu aukcyjnego oraz import do Polski. Dla klientów gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo zakupu samochodu z USA, a także profesjonalną i […]

Import Auta USA

Adres: al. marsz. Józefa Piłsudskiego 201, 05-270 Marki k/Warszawy

E-mail: [email protected]

Telefon: 570555818

Opis

Import Auta USA – specjalizujemy się w imporcie samochodów nowych, używanych oraz powypadkowych, które w imieniu naszych Klientów nabywamy na największych aukcjach samochodowych w USA i Kanadzie. Zapewniamy profesjonalne przeprowadzenie całego procesu sprowadzenia pojazdu do Polski. Doradzamy w zakresie wyboru auta w największym stopniu spełniającego oczekiwania Klienta, dokonując przy tym szczegółowej weryfikacji pojazdu w bazach […]

Jankescar

Adres: Wojska Polskiego 112 , 05-152 Wólka Czosnowska

E-mail: [email protected]

Telefon: 733746530

Opis

Jankescar – firma pośrednicząca w ekspresowym importowaniu samochodów z USA i Kanady (nawet w 6 tygodni). Przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprowadzaniu aut nowych, używanych, uszkodzonych, rozbitych i powypadkowych. Ponadto firma zajmuje się importem jachtów, łodzi, quadów, motocykli pod wskazany adres w Polsce.

California Motors

Adres: Mroza 17, 34-730 Mszana Dolna

E-mail: [email protected]

Telefon: 48886248016

Opis

California Motors – firma pośrednicząca w imporcie samochodów z USA i Canady na każdym etapie sprowadzenia auta do Polski.

Coco Motors

Adres: ul. Różana 6P/2 , 32-020 Wieliczka

E-mail: [email protected]

Telefon: 780120512

Opis

Coco Motors – firma sprowadzająca samochody z USA i Kanady. Przedsiębiorstwo pomaga importować auta z Ameryki zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Transportowane pojazdy ze Stanów do Polski są dopasowane do europejskich warunków.

Ankaja

Adres: Gen. St. Maczka 80 , 15-697 Białystok

Telefon: 856670100

Opis

Ankaja – profesjonalna firma oferująca sprowadzanie samochodów z USA, Kanady oraz krajów Europy. Przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe usługi związane z transportem pojazdów do Polski. Firma jest bardzo dobrym pośrednikiem w zakupie aut, doradztwie, rejestracji pojazdów oraz ich przewozie do kraju.

USA Cars

Adres: Jana Pawła II 2A, 89-600 Chojnice

E-mail: [email protected]

Telefon: 505186196

Opis

USA Cars – lider rynku pojazdów i motocykli z USA i Kanady w Polsce. Firma trudni się importowaniem używanych i powypadkowych: samochodów, motocykli, łodzi, skuterów wodnych z Domów Aukcyjnych: Copart, IAA, Manheim, Ebay.

Goldcars

Adres: Jana Pawła II 23 , 33-300 Nowy Sącz

E-mail: [email protected]

Telefon: 888777372

Opis

Goldcars – firma z Nowego Sącza oferująca kompleksowy import samochodów z USA i Kanady. Przedsiębiorstwo zajmuje się także naprawą i serwisowaniem uszkodzonych aut sprowadzanych zza oceanu do Polski.

Import samochodów z Kanady - dlaczego warto?

Przede wszystkim, trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że kanadyjskie drogi bardzo łagodnie obchodzą się z pojazdami po nich poruszającymi się. Auta z Kanady z tego właśnie powodu są zazwyczaj w dobrym stanie technicznym.

Do tego dochodzą również kwestie finansowe. W Kanadzie znaleźć można wiele ciekawych motoryzacyjnych okazów, które w Europie są trudno dostępne. Ich kupno na europejskich rynkach jest możliwe, ale wiąże się z bardzo zawyżonymi cenami. Rozwiązaniem o wiele bardziej opłacalnym jest sprowadzenie auta bezpośrednio z kraju jego pochodzenia.

Podsumowując, chyba nie ulega wątpliwości, że samochody z Kanady są z pewnością warte zainteresowania.