Sprowadzanie aut - Poznań

Dodaj ogłoszenie

Koszty sprowadzenia auta „na własną rękę” są średnio o 30 procent wyższe, niż zrobienie tego za pośrednictwem wyspecjalizowanej firmy. Wartości te rosną zwłaszcza w przypadku aut z USA, które po sprowadzeniu do Polski, podlegają dodatkowym opłatom.

Sprowadź auto będąc w Poznaniu!

Jeśli Twoim domem jest Poznań, a Ty chcesz mieć dobre auto z Unii Europejskiej, a nawet z USA czy Kanady, koniecznie sprawdź poniższą listę podmiotów realizujących usługi importu samochodów. W naszym zestawieniu przedstawiliśmy wyłącznie te firmy, które sprowadzanie samochodów dla mieszkańców Poznania traktują w sposób profesjonalny i kompleksowy. I to właśnie tych pośredników chcieliśmy polecić naszym Klientom.

SP AUTOMOTIVE

Adres: Latawcowa 5, 60-407 Poznań

E-mail: [email protected]

Telefon: 504276939

Opis

SP AUTOMOTIVE – jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się importem samochodów ze Stanów Zjednoczonych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz szereg zadowolonych klientów. Pomagamy naszym klientom na każdym etapie importu pojazdu. Dzięki współpracy z największymi na świecie domami aukcyjnymi możemy zaoferować sprawdzone pojazdy, w najlepszych cenach. Każdy pojazd, który jest przez nas sprowadzany, posiada wszystkie dokumenty oraz jest […]

BidCars – Opinie, aukcje, import pod dom

Adres: Wilczak 20B/40, 61-623 Poznań

E-mail: [email protected]

Telefon: 726099099

Opis

BidCars – to aktualnie największy polski serwis aukcyjny pojazdów z USA. W ofercie posiadamy kompleksową obsługę logistyczną aut sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych. Na portalu użytkownik znajdzie ponad 100 000 ofert amerykańskich domów aukcyjnych Copart i IAAI. Potencjalny nabywca ma do dyspozycji jeden z najbardziej rozbudowanych kalkulatorów opłat sprowadzenia auta uwzględniający lokalizację oddziału w którym znajduje […]

Carguru

Adres: ,

E-mail: [email protected]

Telefon: 48795757117

Opis

Carguru – firma posiadająca swoje siedziby w Darłowie i Poznaniu. Przedsiębiorstwo oferuje kompleksowy import aut z USA. Prowizja dla firmy pośredniczącej (wg kalkulatora kosztów) wynosi około 4000 zł brutto.

Blisko, tanio i szybko

Umiejscowienie Poznania w bliskim sąsiedztwie granicy z Niemcami, to doskonały atut dla tutejszych firm, oferujących import aut na zamówienie. Na chwilę obecną, to właśnie Niemcy są dla Polaków największym dostawcą sprowadzanych samochodów. Nie oznacza to jednak, że przedstawione tutaj przedsiębiorstwa skupiają się wyłącznie na rynku niemieckim, bądź europejskim. Podmioty te coraz częściej zajmują się również sprowadzaniem aut z USA, które - co ciekawe - są wśród Polaków coraz to popularniejsze.

Zajrzyj do nas!

Podsumowując, jeśli szukasz podmiotów sprowadzających auta z zagranicy, koniecznie przejrzyj naszą listę. Pamiętaj, że nie wszystkie znalezione w Internecie firmy sprowadzające auta działają w pełni legalnie. Na naszej liście znajdują się sprawdzone podmioty, które działają na korzyść klienta.