Sprowadzanie aut - wielkopolskie

Dodaj ogłoszenie

Mieszkasz w Wielkopolsce i chcesz sprowadzić auto? Lepiej nie mogłeś trafić. Ze względu na swoje położenie, woj. wielkopolskie jest prawdziwą ostoją wszystkich firm sprowadzających auta. Nie oznacza to jednak, że osoby korzystające z ich usług mogą mieć pewność, co do ich uczciwości i profesjonalizmu. Jeśli więc mieszkasz w Wielkopolsce, koniecznie przejrzyj poniższą stronę z listą firm specjalizujących się w tej branży.

BidCars

Adres: Wilczak 20B/40, 61-623 Poznań

E-mail: [email protected]

Telefon: 726099099

Opis

BidCars – to aktualnie największy polski serwis aukcyjny pojazdów z USA. W ofercie posiadają kompleksową obsługę logistyczną aut sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych. Na ich portalu użytkownik znajdzie ponad 100 000 ofert amerykańskich domów aukcyjnych Copart i IAAI. Potencjalny nabywca ma do dyspozycji tutaj jeden z najbardziej rozbudowanych kalkulatorów opłat sprowadzenia auta uwzględniający lokalizację oddziału w […]

Carguru

Adres: ,

E-mail: [email protected]

Telefon: 48795757117

Opis

Carguru – firma posiadająca swoje siedziby w Darłowie i Poznaniu. Przedsiębiorstwo oferuje kompleksowy import aut z USA. Prowizja dla firmy pośredniczącej (wg kalkulatora kosztów) wynosi około 4000 zł brutto.

Sprowadź sobie auto - szybko, tanio i profesjonalnie

Sprowadzanie aut z zagranicy wymaga znajomości lokalnych przepisów motoryzacyjnych, wysokości opłat ponoszonych z tego tytułu, a także... sposób na legalne ich obniżenie. Na naszej liście można znaleźć wyłącznie takie firmy, dla których sprowadzanie aut w woj. wielkopolskim to coś więcej, niż tylko odpowiednie przychody. Nasi Partnerzy działają inaczej. Skupiają się oni na korzyściach swoich Klientów, dzięki czemu cieszą się niesłabnącą popularnością.

Skąd sprowadzamy auta?

Przedsiębiorstwa, które można znaleźć na naszej stronie internetowej, zajmują się sprowadzaniem pojazdów nie tylko z Niemiec, ale też z szeroko rozumianej Europy, a nawet ze Stanów Zjednoczonych. Firmy te działają na terenie województwa wielkopolskiego i oferują kompleksowy transport auta z punktu A, do punktu B.

Zajrzyj do nas!

Import samochodów w naszym kraju ma się bardzo dobrze. Po co jednak ryzykować korzystanie z usług firm, które nie tylko nie sprowadzą auta na zamówienie, ale też zrobią to w sposób nieprofesjonalny? My nie oszukujemy. Każda firma udostępniana w naszej bazie może zostać oceniona, dzięki czemu mamy możliwość wybrania najbardziej profesjonalnego importera z regionu.