AMER-POL Sp. z o.o.

Dodaj ogłoszenie
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 opinie, średnia opinia: 5,00 z 5)
Musisz być zarejestrowany, aby dodać opinię.
Loading...
AMER-POL Sp. z o.o.

Adres

Duchnicka 3/16
01-796 Warszawa

Kontakt

Telefon: 222267777

E-mail: [email protected]

WWW: https://amer-pol.com/

Opis

AMER POL – firma oferująca sprowadzanie aut i maszyn ze Stanów Zjednoczonych Ameryki oraz Kanady. Firma od 2001 roku oferuje dla klientów swoje wieloletnie doświadczenie z zakresu licytowania amerykańskich i kanadyjskich pojazdów, następnie odebrania pojazdu z domu aukcyjnego oraz import do Polski.

Dla klientów gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo zakupu samochodu z USA, a także profesjonalną i kompleksową pomoc w sprowadzeniu pojazdu do kraju.

Licytujemy na największych aukcjach pojazdów oraz sprzętu budowlanego, rolniczego na obszarze Ameryki i Kanady. Transport odbywa się na zasadzie pakowania pojazdu do kontenerów na terenie naszego magazynu w NJ – a więc nie w portach, co pozwala zminimalizować ryzyko uszkodzeń maszyn.

Przesyłki kontenerowce są realizowane przez MSC Mediterranean Shipping Company co gwarantuje bezpieczeństwo i dostarczenie auta na czas do portu przeznaczenia.

Opinie

3 komentarze - AMER-POL Sp. z o.o.

  1. Polecam panów z AMER-POL z Duchnickiej, uchronili mnie przed zakupem podszykowanego auta na Coparcie, w rezultacie zakup był z IAA, auto już naprawione i obyło się bez niespodzianek, JESZCZE RAZ POLECAM – szybko, sprawnie i przede wszystkim super kontakt nawet po godzinie 19:00. Pozdrawiam Tadeusz Janeczek ( AUDI A4 )

  2. Szczerze polecam usługi Panów z Amer-Pol. Bardzo dobra komunikacja i pomoc w licytacji auta od początku podpisania umowy. Wszystko w ustalonym terminie i dostarczone autko pod dom. Na plus pomoc w szybkiej naprawie auta. Będę polecał i korzystał w przyszłości. 10/10

  3. Na prośbę Panów z AMER-POL ( przy okazji pozdrawiam Pana Pawła ) wystawiam pozytywną opinię na tym portalu po sprowadzeniu mojego nowego BMW X3 z USA. Z samym importem zero problemów, auto dostarczone w niecałe 6 tygodni po dom, bez jakichkolwiek niespodzianek. Mały problem miałem tylko ze znalezieniem jednej lampy w wersji USA, ale w końcu się udało z pomocą jednego z Panów z Amer-Pol. Jeszcze raz pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Paweł Duda, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Projekt Marketing Paweł Duda, dane kontaktowe: https://projektmarketing.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.