AtlanticMOTO

Dodaj ogłoszenie
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 opinie, średnia opinia: 5,00 z 5)
Musisz być zarejestrowany, aby dodać opinię.
Loading...
AtlanticMOTO

Firma oferuje sprowadzenie:

Adres

Potażowa 45
02-400 Warszawa

Kontakt

Telefon: 511481415

E-mail: [email protected]

WWW: https://atlanticmoto.pl

Opis

Import aut i motocykli z USA i Kanady to nasza pasja od wielu lat. Sprowadzamy z ameryki auta, motocykle ale również quady i skutery wodne. Auta ze stanów charakteryzują się bogatym wyposażeniem, częstym serwisem i finalnie wychodzą sporo taniej niż z polskiego rynku. Zachęcamy do wyboru pojazdów na stronach copart.com oraz iaai.com. Auta dostarczamy na terenie całej Polski. Zapraszamy na nasz plac w Warszawie gdzie można obejrzeć kilka sztuk samochodów, motocykli oraz innych pojazdów.

Więcej – https://atlanticmoto.pl/

 

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Paweł Duda, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Projekt Marketing Paweł Duda, dane kontaktowe: https://projektmarketing.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.