USA Import

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (358 - opinie, średnia opinia: 4,80 z 5)
Loading...
USA Import

Firma oferuje sprowadzenie:

Adres

Elektronowa 2 lok. 236
03-219 Warszawa

Kontakt

Telefon: 668326192

E-mail: [email protected]

WWW: https://usaimport.pl/

Opis

USA Import – rzetelna firma, która powstała w 2005 roku. Przedsiębiorstwo zajmuje się sprowadzaniem samochodów nowych, rozbitych, uszkodzonych, zabytkowych i luksusowych z Ameryki do Polski. Oprócz importu aut zajmujemy się także sprowadzaniem quadów i motocykli z USA i Kanady. Oferujemy kompleksowe usługi począwszy od licytacji, załatwienia niezbędnych formalności, opłat i kosztów związanych ze sprowadzeniem samochodów do Polski po transport.

Firma oferuje dla klientów kompleksową pomoc w zakresie:

 • Poszukiwania samochodu czy innego pojazdu na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady
 • Aukcji i licytacji aut, quadów i motocykli
 • Transportowania pojazdów do Polski
 • Obsługi wszelkich procedur związanych z importem pojazdów
 • Uiszczenia kosztów sprowadzenia samochodu

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Funkcjonujemy na podstawie licencji dealera samochodowego, co umożliwia nam uczestnictwo w aukcjach i licytacjach aut w Ameryce oraz Kanadzie dostępnych wyłącznie dla licencjonowanych nabywców.

Opinie

8 komentarzy

 1. Janusz
  -

  Pan Marcin z Usa Import to profesjonalista w każdym calu. Za jego pośrednictwem sprowadził mi klasyka pod dom, załatwiając wszelkie formalności. Import trwał 6 tygodni, prowizja dla Usa Import 4 k, a i tak sie opłaciło sprowadzić ze Stanów.

 2. Zenek
  -

  Od dziecięcych lat marzyłem o Fordzie Mustangu. Marzenia po 20 latach posuchy się spełniły. W polskim komisie zapłaciłbym o 30 000 zł drożej niż w Ameryce z uwzględnieniem wszelkich kosztów. Dzięki USA Import za zakup i dostarczenie na wskazany adres. Wszystko przebiegło bez zakłóceń. Był kontakt na każdym etapie realizacji zamówienia.

 3. Kazimierz
  -

  Sprowadziłem Mercedesa z USA Import. Jednym słowem warto! Autko po dom w 7 tygodni z załatwieniem wszelkich formalności po stronie pośrednika. Stan techniczny auta zgodny z tym, co zostało mi zaproponowane na aukcji.

 4. Łukasz Chojnacki
  -

  Znajomy namówił mnie do skorzystania z usług tej firmy i opłaciło się. Mam autko ze Stanów i jestem szczęśliwy! Firma zoptymalizowała także koszty sprowadzenia pojazdu, korzystając z najbliższego portu w USA.