USA Import

Dodaj ogłoszenie
114 votes, average: 4,90 out of 5114 votes, average: 4,90 out of 5114 votes, average: 4,90 out of 5114 votes, average: 4,90 out of 5114 votes, average: 4,90 out of 5 (114 opinie, średnia opinia: 4,90 z 5)
Musisz być zarejestrowany, aby dodać opinię.
Loading...
USA Import

Firma oferuje sprowadzenie:

Adres

Elektronowa 2 lok. 236
03-219 Warszawa

Kontakt

Telefon: 668326192

E-mail: [email protected]

WWW: https://usaimport.pl/

Opis

USA Import – rzetelna firma, która powstała w 2005 roku. Przedsiębiorstwo zajmuje się sprowadzaniem samochodów nowych, rozbitych, uszkodzonych, zabytkowych i luksusowych z Ameryki do Polski. Oprócz importu aut zajmujemy się także sprowadzaniem quadów i motocykli z USA i Kanady. Oferujemy kompleksowe usługi począwszy od licytacji, załatwienia niezbędnych formalności, opłat i kosztów związanych ze sprowadzeniem samochodów do Polski po transport.

usa import

Firma oferuje dla klientów kompleksową pomoc w zakresie:

 • Poszukiwania samochodu czy innego pojazdu na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady
 • Aukcji i licytacji aut, quadów i motocykli
 • Transportowania pojazdów do Polski
 • Obsługi wszelkich procedur związanych z importem pojazdów
 • Uiszczenia kosztów sprowadzenia samochodu

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Funkcjonujemy na podstawie licencji dealera samochodowego, co umożliwia nam uczestnictwo w aukcjach i licytacjach aut w Ameryce oraz Kanadzie dostępnych wyłącznie dla licencjonowanych nabywców.

Opinie

8 komentarze - USA Import

 1. Sprowadziłem lekko rozbitą Toyotke z Usaimport.pl. Transport i rejestracja auta z USA w Polsce przebiegła sprawnie i bez problemu. Firma pośrednicząca godna polecenia.

 2. Pan Marcin z Usa Import to profesjonalista w każdym calu. Za jego pośrednictwem sprowadził mi klasyka pod dom, załatwiając wszelkie formalności. Import trwał 6 tygodni, prowizja dla Usa Import 4 k, a i tak sie opłaciło sprowadzić ze Stanów.

 3. Od dziecięcych lat marzyłem o Fordzie Mustangu. Marzenia po 20 latach posuchy się spełniły. W polskim komisie zapłaciłbym o 30 000 zł drożej niż w Ameryce z uwzględnieniem wszelkich kosztów. Dzięki USA Import za zakup i dostarczenie na wskazany adres. Wszystko przebiegło bez zakłóceń. Był kontakt na każdym etapie realizacji zamówienia.

 4. Bardzo dziękuje panu Marcinowi za sprowadzenie auta. Wzorowa współpraca i ekspresowa dostawa auta. Na pewno zostanę stałym klientem firmy Usaimport.pl.
  Pozdrawiam
  Rafał Z.

 5. Dobra i rzetelna firma. Sprawne sprowadzenie BMW z USA. Czas oczekiwania 6-7 tygodni o czym przed rozpoczęciem współpracy zostałam poinformowana.

 6. Sprowadziłem Mercedesa z USA Import. Jednym słowem warto! Autko po dom w 7 tygodni z załatwieniem wszelkich formalności po stronie pośrednika. Stan techniczny auta zgodny z tym, co zostało mi zaproponowane na aukcji.

 7. Firma rewelacyjna 5*. Wiele pieniędzy pozostało w moim portfelu dzięki imporcie z USA, niż gdyby kupił to samo auto w Polsce.

 8. Znajomy namówił mnie do skorzystania z usług tej firmy i opłaciło się. Mam autko ze Stanów i jestem szczęśliwy! Firma zoptymalizowała także koszty sprowadzenia pojazdu, korzystając z najbliższego portu w USA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Paweł Duda, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Projekt Marketing Paweł Duda, dane kontaktowe: https://projektmarketing.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.