Sprowadzanie aut - podkarpackie

Dodaj ogłoszenie

Coraz popularniejsze sprowadzanie aut z zagranicy, nie ogranicza się wyłącznie do zachodnich obszarów Polski. Wręcz przeciwnie – coraz więcej osób z szeroko rozumianego Podkarpacia również jest zainteresowanych zachodnimi markami samochodów.

Zobacz listę firm z woj. podkarpackiego zajmujących się importem aut na zamówienie.

CarWest

Adres: Stysia 26, 37-100 Łańcut

E-mail: [email protected]

Telefon: 48664554469

Opis

Nasza firma specjalizuje się w bezpośrednim imporcie z USA samochodów – uszkodzonych, bezwypadkowych, zabytkowych oraz nowych. Pośredniczymy w zakupie samochodów na największych aukcjach w Stanach Zjednoczonych (IAAI, Copart, Manheim), kupujemy auta na indywidualne zamówienie klienta. Posiadamy niezbędne doświadczenie dzięki któremu zapewniamy, kompleksowość usług oraz możliwie najszybszą realizację zleceń. Aby ułatwić podjęcie decyzji w sprawie zakupu […]

EKS-GLOB

Adres: Pogwizdów Nowy 542, 36-062 Pogwizdów Nowy

E-mail: [email protected]

Telefon: 602578589

Opis

EKS-GLOB – importer aut, motocykli, quadów, łodzi, skuterów wodnych i śnieżnych z USA. Firma oferuje skuteczną pomoc w wyborze samochodu, przeprowadzenia niezbędnych formalności związanych z importem po transport do Polski.

Jak profesjonalnie sprowadzić auto z zagranicy?

Sprowadzenie auta z zagranicy nie jest trudne, jeśli wynajmie się w tym celu profesjonalną firmę trudniącą się importem do Polski. Samodzielne sprowadzanie pojazdów jest nie tylko nieopłacalne, ale i ryzykowne. Większość Polaków nie ma pojęcia na temat zasad panujących na giełdach samochodowych, np. po drugiej stronie Odry. W takich sytuacjach pozostaje nam tylko zorientowanie się na oferty podmiotów, które zajmują się tym "zawodowo".

Mieszkasz na Podkarpaciu? To żaden problem!

Firmy, które można znaleźć w naszym zestawieniu, to doświadczone podmioty, dla których import samochodów na zamówienie to sposób na życie. Dlaczego tak wiele ich znajduje się na Podkarpaciu? Ponieważ to właśnie tutaj znajdują się główne, drogowe szlaki transportowe, łączące tą część Polski z resztą Unii Europejskiej. Można powiedzieć, że województwo podkarpackie jest pod tym względem prawdziwym zagłębiem tego typu przedsiębiorstw.

Dla każdej ze znajdujących się w naszym zestawieniu firm, sprowadzanie samochodów na podkarpaciu to coś więcej, niż sposób na życie. To pasja, która umożliwiła wprowadzanie na polski rynek szeregu ciekawych wzorów zagranicznych aut.