Sprowadzanie aut - małopolskie

Dodaj ogłoszenie

Mieszkasz w Małopolsce, a chciałbyś sprowadzić samochód z zagranicy? Obawiasz się, że „zjedzą” Cię koszty i niepotrzebne formalności? A może szukasz kogoś, kto profesjonalnie pomógłby Ci w znalezieniu rzetelnego i taniego pośrednika? Jeśli tak, to koniecznie przejrzyj listę przedsiębiorstw, znajdującej się w naszym zestawieniu.

Moto Prime Limited

Adres: Mucharz 239, 34-106 Mucharz

E-mail: [email protected]

Telefon: 570648648

Opis

Sprowadzamy samochody z całego świata pod zamówienie klientów. Popularne są auta z Japonii oraz USA, ale również wyszukamy samochody na rynku europejskim. Klasyki takie jak Ford Mustang ze stanów zjednoczonych czy też Mercedes w140 z Japonii to nie problem. Dużą popularnością cieszą się pickupy takie jak Ford F150. Mamy niską prowizję przy zachowaniu wysokiego zadowolenia […]

California Motors

Adres: Mroza 17, 34-730 Mszana Dolna

E-mail: [email protected]

Telefon: 48886248016

Opis

California Motors – firma pośrednicząca w imporcie samochodów z USA i Canady na każdym etapie sprowadzenia auta do Polski.

AP Company

Adres: Mogilska 16/7 , 31-516 Kraków

E-mail: [email protected]

Telefon: 513257781

Opis

AP Company – firma funkcjonuje na rynku od 2010 roku i specjalizuje się w sprowadzaniu samochodów, ciężarówek, pick upów, motocykli, kempingów i łodzi z USA. Przedsiębiorstwo sprawnie przeprowadzi przez cały proces importowania pojazdu ze Stanów Zjednoczonych, od wybrania marki i parametrów pojazdu, zakup, transport do Polski aż po usługi naprawy i rejestracji.

Coco Motors

Adres: ul. Różana 6P/2 , 32-020 Wieliczka

E-mail: [email protected]

Telefon: 780120512

Opis

Coco Motors – firma sprowadzająca samochody z USA i Kanady. Przedsiębiorstwo pomaga importować auta z Ameryki zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Transportowane pojazdy ze Stanów do Polski są dopasowane do europejskich warunków.

Goldcars

Adres: Jana Pawła II 23 , 33-300 Nowy Sącz

E-mail: [email protected]

Telefon: 888777372

Opis

Goldcars – firma z Nowego Sącza oferująca kompleksowy import samochodów z USA i Kanady. Przedsiębiorstwo zajmuje się także naprawą i serwisowaniem uszkodzonych aut sprowadzanych zza oceanu do Polski.

Bez formalności i dużych kosztów

Firmy, które znajdują się w poniższym zestawieniu, to profesjonalne jednostki gospodarcze, dzięki którym szybko i łatwo sprowadzisz do Polski z zagranicy. Sprowadzanie aut na zamówienie nie ogranicza się w tym przypadku wyłącznie do Unii Europejskiej, bądź - jak wolą inni - do Europy Zachodniej. Firmy te pomagają również w sprowadzaniu aut z USA, realizując zlecenia swoich Klientów w sposób rzetelny i uczciwy.

Znajomość rynku to podstawa!

Import samochodów z zagranicy, to prawdziwe wyzwanie. Z jednej strony musimy stawić czoła bardzo rozbudowanym formalnościom, bez których auto nie może wjechać do Polski a z drugiej - konieczne jest uwzględnienie określonych kosztów, które z tego tytułu trzeba ponieść. Przedsiębiorstwa znajdujące się w poniższym zestawieniu, nie tylko realizują zlecenia, ale też współpracują ze swoimi Klientami. Dzięki temu, ponoszą oni minimalne wydatki, wykorzystując aktualną sytuację prawną.

Jeśli Twoim miejscem zamieszkania jest województwo małopolskie i chcesz mieć auto z zagranicy, koniecznie przejrzyj dostępną na tej stronie listę ofert. Sprowadzanie aut w woj. małopolskim wcale nie musi być tak skomplikowane i kosztowne.