Sprowadzanie aut - pomorskie

Dodaj ogłoszenie

Mieszkasz w województwie pomorskim? Sprawdź, jak możesz sprowadzić auto z zagranicy. Województwo pomorskie kojarzy się nam przede wszystkim z wypoczynkiem na plaży, Trójmiastem i… rosnącym zapotrzebowaniem na samochody sprowadzane z Niemiec, Unii, bądź nawet z USA. Jeśli i Ty jesteś zainteresowany zakupem takiego pojazdu, koniecznie przejrzyj dostępną na naszej stronie listy przedsiębiorstw specjalizujących się w tej dziedzinie.

AutazUsa.ogpp

Adres: Grunwaldzka 6 , 84-230 Rumia

E-mail: [email protected]

Telefon: 533337411

Opis

AutazUsa.ogpp – Pomagamy w sprowadzaniu z USA wszelkich pojazdów począwszy od samochodów, motocykli, skuterów wodnych, skuterów śnieżnych oraz łodzi. Kilkuletnie doświadczenie w imporcie pojazdów, rzetelne i przejrzyste warunki rozliczenia, gwarantujemy licytację on-line przy Twoim udziale, doradzimy przy wyborze pojazdu. Usługa kompleksowa – od wyboru, po rejestrację auta z USA. Dostarczymy pojazd w dowolne miejsce w […]

USA Cars

Adres: Jana Pawła II 2A, 89-600 Chojnice

E-mail: [email protected]

Telefon: 505186196

Opis

USA Cars – lider rynku pojazdów i motocykli z USA i Kanady w Polsce. Firma trudni się importowaniem używanych i powypadkowych: samochodów, motocykli, łodzi, skuterów wodnych z Domów Aukcyjnych: Copart, IAA, Manheim, Ebay.

Ponti

Adres: Elbląska 66, 80-724 Gdańsk

Telefon: 502508852

Opis

Ponti – firma działająca od 1993 roku, która zajmuje się importem samochodów z USA i Kanady oraz ich serwisowaniem. Firma sprowadza auta: osobowe luksusowe minivany sportowe stare, zabytkowe conversion van wyposażane na zamówienie w obracane fotele, rozkładaną elektrycznie kanapę, nocne oświetlenie, żaluzje, DVD, stereo, lodówkę, klimatyzację terenowe pick up

Sprawdź, kto sprowadzi Ci auto zza granicy?

Żeby móc bezpiecznie sprowadzić auto z zagranicy, konieczne jest posiadanie stosownej wiedzy na temat obowiązujących w danym kraju przepisów, a także znać wysokość opłat, jakie z tego tytułu należy ponieść. Taką wiedzą nie dysponuje każdy z nas. Dlatego tak ważne jest, by powierzyć się w ręce prawdziwych profesjonalistów.

Dlaczego warto zajrzeć do nas?

Po pierwsze, w naszym zestawieniu znajdują się oferty firm, dla których sprowadzanie samochodów w woj. pomorskim nie jest jedynie zarobkiem, lecz przede wszystkim realizowaną pasją. Są to przedsiębiorstwa sprawdzone, posiadające wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, a także dysponującą odpowiednią wiedzą. W ich przypadku, proces sprowadzenia auta do Polski trwa stosunkowo krótko, w przeciwieństwie do wielu innych, konkurencyjnych importerów.

Zajrzyj do nas!

Podsumowując, skorzystanie z oferty prezentowanych przez nas przedsiębiorstw, to gwarancja bezpieczeństwa i kompleksowego zrealizowania transakcji. Jeśli więc mieszkasz w województwie pomorskim i nie chcesz tracić czasu na załatwianie spraw "na miejscu", zaoszczędź dzięki jednej decyzji swój czas i pieniądze.