Dlaczego warto wybrać Hondę CR-V?

31 października 2019

Niezawodne, świetnie wykonane, komfortowe i prezentujące się atrakcyjnie – takich aut Polacy najczęściej szukają w komisach. Honda CR-V to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych modeli cieszących się ogromnym uznaniem kierowców na całym świecie.

CR-V to auto osobowe typu SUV klasy kompaktowej produkowane przez Hondę. Samochody używane z tej serii (nowe zresztą też) należą do grona najpopularniejszych na rynku, nie tylko polskim. Są obecne w sprzedaży od 1995 r. W 2016 r. do salonów Hondy trafiła piąta generacja pojazdu, która od 2018 r. dostępna jest także w Europie.

Honda CRV – świetny SUV dla rodziny

Honda CR-V piątej generacji to rasowy i zarazem praktyczny SUV, którego zalety docenią rodziny. Na uwagę zasługuje nie tylko zmieniony – w porównaniu poprzednimi generacjami – wygląd, ale również bardzo przestronne wnętrze zapewniające wysoki komfort jazdy. Z tyłu jest sporo miejsca nad głową i na nogi – nawet wysoka osoba nie będzie narzekać na niedogodności. Co ciekawe, „piątka” dostępna jest w wersji z siedmioma miejscami – projektanci zatroszczyli się o to, aby i w tym wariancie pasażerom nie zabrakło przestrzeni. Jak podkreślają doradcy serwisowi UJN (Używane Jak Nowe), Honda CR-V jest doceniana przez klientów także ze względu na ustawny i pojemny bagażnik (561 l). Na korzyść auta przemawiają otwierana bezdotykowo klapa bagażnika oraz możliwość złożenia tylnych siedzeń jednym ruchem. Warto to samemu sprawdzić, odwiedzając np. salon Hondy. Warszawa jest jednym z miast, gdzie takie punkty się znajdują.

Honda CRV – bezpieczeństwo przede wszystkim

Piąta generacja Hondy CR-V wyposażona została w liczne systemy bezpieczeństwa oraz wspomagające kierowcę. Spośród najciekawszych rozwiązań wymienia się m.in. systemy rozpoznawania znaków drogowych, ostrzegania o zbliżającym się pojeździe w trakcie manewru cofania czy ograniczający skutki kolizji. Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać w salonie Hondy. Warszawa jest dużym ośrodkiem, gdzie funkcjonują takie miejsca i nie będziesz mieć problemu ze zdobyciem danych.

https://www.uzywanejaknowe.pl/HONDA

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 opinie, średnia opinia: 0,00 z 5)
Musisz być zarejestrowany, aby dodać opinię.
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Paweł Duda, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Projekt Marketing Paweł Duda, dane kontaktowe: https://projektmarketing.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.