Import aut

Paski rozrządów – jak wyglądają, jakie zadania spełniają i dlaczego warto dbać o ich stan?

W każdym silniku samochodowym znajduje się wiele części oraz podzespołów, które są bardzo istotne dla jego działania. Każdy, kto chociaż trochę interesuje się mechaniką, dobrze wie, jak dużą rolę odgrywa rozrząd, a w szczególności pasek rozrządu. Dbanie o jego odpowiedni stan, monitorowanie kondycji oraz okresowe wymiany są obowiązkiem każdego właściciela samochodu. Jakiekolwiek niedopatrzenie w tym zakresie może doprowadzić do bardzo przykrych skutków oraz awarii, której usunięcie może być bardzo kosztowne. Właśnie dlatego, w tym artykule powiemy sobie nieco więcej na temat pasków rozrządów i podpowiemy, co warto wiedzieć i o czym pamiętać. Zapraszamy do dalszej lektury!

(więcej…)

Podatek od zakupu auta – ile wynosi? Jak go zapłacić?

Kierowcy muszą pamiętać o tym, że przy okazji kupna samochodu muszą uregulować wiele innych zobowiązań. Trzeba na przykład zapłacić podatek, a nieuregulowanie tej opłaty w terminie może się wiązać z poważnymi konsekwencjami. Nabywca auta musi złożyć deklarację w urzędzie skarbowym i na tej podstawie zostanie wyliczony podatek pcc. Wiele osób wskazuje

http://antolaphoto.com/adefovir/index.html

https://sai.org/azor/index.html

, że sama procedura jest dość kuriozalna, ponieważ wydaliśmy pieniądze i dodatków musimy płacić państwu daninę od wzbogacenia, ponieważ powiększyliśmy swój dobytek.

(więcej…)

Import aut z USA – To łatwiejsze niż myślisz!

Szukasz nowego auta, interesuje cię amerykański rynek motoryzacyjny a może chciałbyś po prostu wyróżnić się z tłumu? Import aut z USA może być rozwiązaniem, które cię zainteresuje! Do wyboru będziesz mieć wiele modeli nie dostępnych na rynku Europejskim a jednocześnie dysponujących ciekawym wyposażeniem i mocnym kilku litrowym silnikiem! Sprawdź sam i przekonaj się czy to dla ciebie. 

(więcej…)

Parownica Evo 304 Tecnovap – Opinia i recenzja

Evo 304 to bardzo poręczna 8 barowa myjka parowa, która może pochwalić się rewelacyjnym natryskiem gorącej wody. Myjka dostępna jest w solidnej obudowie wykonanej ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nawet po wielu latach użytkowania w dalszym ciągu spełniać będzie swoje podstawowe zadania. Idealnie sprawdzi się do autodetailingu, a także ma zastosowanie w innych gałęziach przemysłu.

(więcej…)

Jak dobrze importować samochody z USA? Bezcenne porady

Sprowadzenie samochodu ze Stanów Zjednoczonych to okazja na intratny interes, który pozwoli zdobyć wysokiej jakości pojazd w atrakcyjnej cenie. Żeby jednak import auta z USA był opłacalny, należy go przeprowadzić w sposób dobrze przemyślany i zaplanowany. To z kolei wymaga wiedzy, doświadczenia i umiejętności dopięcia każdego szczegółu. Jak importować samochody z USA na korzystnych zasadach? Sprawdźmy przydatny przewodnik.

(więcej…)

Jaki koszt sprowadzenia auta z USA? Odkrywamy ceny bez tajemnic!

Sprowadzanie pojazdów z Ameryki staje się coraz bardziej popularne. Polskich nabywców przyciągają atrakcyjne ceny panujące na rynku w USA, jak również o wiele lepszy stan pojazdów w porównaniu do tych aut, które sprzedawane są na europejskich rynkach. Warto jednak wiedzieć, że realny koszt sprowadzenia auta z USA znacznie przekracza wartość pojazdu, czyli cenę za jaką go wylicytowaliśmy na aukcji. Co więcej, opłaty nie kończą się nawet na transporcie. Nabywca musi liczyć się również z innymi kosztami.

(więcej…)

Marki sportowych samochodów z USA – ryk silnika robi wrażenie!

Wygodna jazda, szybka prędkość i dynamiczność, piękny design i komfort panujący w środku, to cechy aut, o których marzą najwięksi fani motoryzacji. Marki sportowych samochodów z USA marzą śnią się po nocach. Stanowią o prestiżu, są symbolem luksusu. Amerykańskie auta sportowe to istna perła w kolekcji każdego kierowcy, który ceni najwyższą jakość.

Ich import jest opłacalnym procesem, na który warto postawić, jeżeli chcemy oszczędzić, a jednocześnie sprowadzić szybkie, sprawne, piękne i niezawodne auto. Sprawdźmy, jak można stosunkowo tanio importować wysokiej jakości auto z Ameryki, a następnie dzieląc je na grupę sportowych pojazdów i luksusowych sedanów, sprawdźmy za czym warto się oglądać.

(więcej…)

Suvy i duże vany z USA – idealne auta rodzinne!

Samochody rodzinne to pojęcie, które rozmaicie rozumie się w zależności od miejsca geograficznego, czy uwarunkowań społecznych. To, co w jednym kraju, czy nawet szerzej regionie, uważa się za pojazd sprzyjający rodzinie, w zupełnie innym zakątku świata może stanowić co najwyżej jego karykaturę.

Różnica ta jest bardzo dobrze widoczna na przykładzie samochodów uchodzących za rodzinne w USA oraz tych, które do takiej funkcji wybierane są na gruncie europejskim. Co kształtuje rozbieżność? Przede wszystkim rozmiar. Europejczycy na familijne auta wybierają pojazdy dużo mniejsze. Za wielką wodą, najczęściej rolę tę odgrywa suv z USA, o którym zwykło się mawiać best family car USA.

(więcej…)