Evo 304 Water 8 bar Tecnovap – solidna myjka parowa do mycia samochodu

7 lutego 2019

Utrzymanie samochodu w dobrym stanie, to nie tylko dbanie o sprawność techniczną, ale także zabiegi zapewniające wysokiej jakości standardy higieniczne. Zanieczyszczenie osadzające się na karoserii to nie tylko zaburzenie estetyki, ale także pożywka dla pojawiających się procesów korozyjnych.

Jeżeli interesuje cię autodetailing i sprawne mycie samochodu naturalnymi sposobami, to Evo 304 Water 8 bar producenta Tecnovap jest urządzeniem, które koniecznie powinieneś zakupić.

Czym jest Evo 304 Water 8 bar Tecnovap?

myjka parowa do mycia samochodu evo 304 water tecnovapEvo 304 Water 8 bar Tecnovap – to myjka parowa, która czyści za pomocą suchej pary o wysokiej temperaturze. Urządzenie wykorzystuje ciśnienie robocze o wartości ośmiu barów. Przekłada się to na wysoką siłę uderzenia pary, która przyczynia się do rozpadu cząsteczek brudu. Wpływa to na wysoką sprawność czyszczenia i dokładne usuwanie zanieczyszczeń.

Dodatkowo, wysoka temperatura pary, zabija wszelkie drobnoustroje, które znajdują się na powierzchni. Myjka zatem nie tylko czyści i myje samochód, ale także dezynfekuje. Jednocześnie, para wodna jako środek czyszczący jest w pełni bezpieczna, nie rysuje i nie niszczy powierzchni auta.

Wyposażenie Evo 304 Water

Myjka parowa bazuje na jednofazowym systemie zasilania. Producent Tecnovap zadbał o szereg rozwiązań, które ułatwiają pracę.

To między innymi:

 • układ automatycznego uzupełniania wody w zbiorniku, co wyklucza konieczność przerywania pracy
 • ciśnieniomierz
 • termometr
 • licznik czasu pracy
 • system informujący o konieczności wyczyszczenia zbiornika
 • czujnik poziomu wody w bojlerze, który odpowiada za jej podgrzewanie.

Zastosowanie Evo 304 Water

Myjka parowa jest niezwykle sprawna, a jednocześnie mobilna. Urządzenie jest niewielkie, z łatwością można je przechowywać, a dodatkowo wyposażona jest w cztery koła, które umożliwiają swobodne przemieszczanie myjki.

Obudowa ze stali nierdzewnej zapewnia długowieczność i wyjątkową wytrzymałość przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Myjka parowa Evo 304 WATER 8 bar Tecnovap wykazuje bardzo szerokie zastosowanie. Idealnie wręcz sprawdza się do autodetailingu, zorganizowania małej myjni samochodowej czy czyszczenia warsztatu, ale także mycia przestrzeni domowej.

mycie samochodu myjką parową

Parowe urządzenie czyszczące nadaje nie tylko do mycia samochodu.

Można ją wykorzystać do:

 • usuwania zanieczyszczeń z drewna
 • szkła, metalu
 • plastiku
 • betonu
 • posadzek
 • wielu innych powierzchni

Zobacz także: myjka parowa – zastosowanie nie tylko w motoryzacji, ale również w innych gałęziach przemysłu.

4 votes, average: 4,75 out of 54 votes, average: 4,75 out of 54 votes, average: 4,75 out of 54 votes, average: 4,75 out of 54 votes, average: 4,75 out of 5 (4 opinie, średnia opinia: 4,75 z 5)
Musisz być zarejestrowany, aby dodać opinię.
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Paweł Duda, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Projekt Marketing Paweł Duda, dane kontaktowe: https://projektmarketing.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.