Junior Star Max 8 bar Tecnovap – popularna myjka parowa do czyszczenia auta

7 lutego 2019

Prezentowany produkt stanowi istną rewolucję w wysokiej jakości czyszczeniu nawet trudnych zabrudzeń. Profesjonalna myjka parowa Junior Star Max 8 bar to wysokiej jakości usuwanie brudu, dezynfekcja czyszczonej powierzchni, a jednocześnie niezwykle łatwe i szybkie wykonywanie pracy, która jest w pełni bezpieczna dla powierzchni auta, nie rysuje jej i nie obija.

Wideo prezentujące myjkę Junior Star Max 8 bar podczas czyszczenia samochodu.

Zastosowanie Junior Star Max 8 bar

czyszczenia auta paroweJunior Star Max 8 bar producenta Tecnovap to parowe urządzenie czyszczące (parownica), która idealnie nadaje się do autodetailingu. Czyszczenie karoserii samochodu jest niezwykle istotne. Zbierający się brud i kurz przyczynia się powstawania rdzy, dlatego ważne jest żeby regularnie usuwać zanieczyszczenia. Profesjonalna myjka parowa nadaje się zarówno do indywidualnego wykorzystania, jak i do stworzenia mobilnej myjni samochodowej, z której mogliby korzystać klienci.

Urządzenie wykorzystuje technologię suchej pary jako środka czyszczącego. Wysokie ciśnienie robocze o wartości ośmiu barów, przekłada się na wysoką siłę uderzenia pary w cząsteczkę brudu, co powoduje jej rozpad i usuwanie z powierzchni.

Czyszczenie auta myjką Junior Star Max 6 i 8 bar

Para wodna osiąga temperaturę 180 st. C., która idealnie dezynfekuje czyszczoną powierzchnię, zabijając wszelkie drobnoustroje, bakterie i alergeny. Karoseria pojazdu zyskuje nieskazitelną czystość, a proces czyszczenia samochodu jest w pełni bezpieczny. Para wodna nie rysuje powierzchni auta. Warto odnotować także, że ma ona charakter suchy, co oznacza, że nie pozostawia mokrych śladów. Myjka może być zatem używana również do czyszczenia tapicerki, dywaników, deski rozdzielczej itp.

Myjka parowa została wyposażona w rozwiązania ułatwiające korzystnie z niej.

To m.in. system automatycznego uzupełniania wody, czujnik poziomu wody, samoczyszczące się grzałki, cyfrowy wyświetlacz wskazujące najważniejsze dane dotyczące wykonywanej pracy. Samo czyszczenie jest niezwykle łatwe. Zapewnia to wygodny pistolet, który dobrze trzyma się w ręce.

mycie samochodu myjką parową

Myjka posiada kilka różnych końcówek, które przeznaczone są do czyszczenia konkretnych typów powierzchni. Oczywiście, autodetailing to nie jedyne zastosowanie urządzenia. Może ono pracować na wielu różnych powierzchniach, jak szkło, drewno, plastik, metal, beton itp.

Zobacz wszystkie parownice Tecnovap – większość z nich idealnie nadaje się do autodetailingu.

Źródło: https://czyszczacamaszyna.pl/blog/junior-star-max-8-bar-tecnovap/

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 - opinie, średnia opinia: 5,00 z 5)
Loading...

1 komentarz - Junior Star Max 8 bar Tecnovap – popularna myjka parowa do czyszczenia auta

  1. Droga jest taka myjka parowa? Na stronach dystrybutorów brakuje cen. Pewnie mają zakaz publicznego udostępniania. A o producencie Tecnovap słyszałem wiele dobrego – włoska firma z dobrą historią. Zaczynam odkładać pieniądze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Paweł Duda, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Projekt Marketing Paweł Duda, dane kontaktowe: https://projektmarketing.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.