Parownica Evo Blu Water 6 bar do czyszczenia samochodu

7 lutego 2019

Evo Blu Water 6 bar to wydajna parownica, której przeznaczeniem jest przede wszystkim autodetailing i czyszczenie samochodu. Technologia czyszczenia suchą parą idealnie sprawdza się przy usuwaniu zanieczyszczeń z karoserii, felg, ale także elementów wnętrza pojazdu. Urządzenie idealnie sprawdzi się w każdym warsztacie, garażu, a nawet małej mobilnej myjni samochodowej.

Szerokie zastosowanie myjki Evo Blu Water 6 bar

evo blue water 6 barEvo Blu Water 6 bar nie musi być wykorzystywane jedynie do pracy z samochodem. Czyszczenie i mycie parą jest skuteczne także w usuwaniu zabrudzeń ze szkła, drewna, plastiku, betonu. Myjka może zatem służyć w każdym mieszkaniu, hali produkcyjnej, galeriach handlowych, zakładach przemysłowych itp.

Urządzenie parowe jest mobilne. Zostało wyposażone w cztery koła, które umożliwiają swobodne przemieszczanie myjki, bez użycia dużej siły. Jest również niewielka, dzięki czemu jej przechowywanie nie stanowi problemu, dlatego dobrze sprawdzi się ono zarówno przy użyciu prywatnym, jak i element wyposażenia profesjonalnej firmy świadczącej usługi czyszczące.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć dokładniejszy opis tej myjki parowej.

Parownica nie niszczy powierzchni karoserii

Myjka parowa Evo Blu Water 6 bar wykorzystuje ciśnienie robocze o wartości sześciu barów. Zapewnia to wystarczającą siłę wyrzutu pary, która z powodzeniem rozbija cząsteczki brudu i powoduje ich oderwanie od powierzchni. Dzięki temu czyszczenie jest szybkie i łatwe, a także w pełni bezpieczne.

Para wodna bowiem nie niszczy powierzchni, nie przyczynia się do powstawania rys czy ścierania lakieru lub farby. Dodatkowo, wysoka temperatura pary przyczynia się do zabijania drobnoustrojów i bakterii, co zapewnia wysoki standard higieniczny przez dezynfekowanie powierzchni.

Urządzenie w zestawie posiada całą gamę rozmaitych końcówek, które ułatwiają pracę z poszczególnymi powierzchniami. To m.in. lanca parowa, końcówki do pracy z mikrofibrami, skrobaki, przepychacze czy końcówki do szyb.

Evo Blu Water 6 bar to urządzenie, które zostało wyposażone w automatyczny system uzupełniania wody, który umożliwia nieprzerwaną i długotrwałą pracę. Lakierowana stal użyta do obudowy zapewnia z kolei urządzeniu wysoką wytrzymałość.

Zobacz urządzenia parowe do czyszczenia w rozbudowanym katalogu Multi-Matic.pl

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 opinie, średnia opinia: 5,00 z 5)
Musisz być zarejestrowany, aby dodać opinię.
Loading...

1 komentarz - Parownica Evo Blu Water 6 bar do czyszczenia samochodu

  1. Nieduża parownica, która fajnie się sprawdza nie tylko w autodetailingu. Można ją z powodzeniem wykorzystać jako urządzenie parowe do sprzątania mieszkania. Sucha para o wysokiej temperaturze pozwala sprawnie wysprzątać mieszkanie – i to całkowicie ekologicznie. Dobry pomysł na prezent dla Pani domu i fanatyka motoryzacji 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Paweł Duda, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Projekt Marketing Paweł Duda, dane kontaktowe: https://projektmarketing.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.