Jaką wersję wyposażenia nowego Forda Edge wybrać?

3 lutego 2020

Przestronny i wyrafinowany, a przy tym elegancki i nowoczesny – takimi słowami opisuje swojego nowego Forda Edge jego producent. Auto jest pozycjonowane na rynku motoryzacyjnym jako samochód sportowy, a przy tym szykowny. W jakich wersjach wyposażenia dostępny jest w sprzedaży nowy Ford Edge?

4 wersje jednego Forda

Producent Forda Edge przygotował 4 wersje wyposażenia tego pojazdu różniące się wyglądem, zakresem dostępnych systemów i elementów wyposażenia czy ceną.

Do dyspozycji klientów oddany został nowy Ford Edge w wersji:

  • Trend,
  • Titanium,
  • ST-Line,
  • Vignale.

Warto też wspomnieć, że Ford Edge ST-Line w rekomendowanej cenie detalicznej od 203 950 zł jest bestsellerem w swojej klasie.

Jak wybrać wersję wyposażenia?

Standardowy, nowy Ford Edge w wersji Trend ma 19-calowe obręcze kół ze stopów lekkich, reflektory Ford Dynamic LED, światła drogowe, a także tylne światła wykonane w technologii LED i automatyczne wycieraczki. Dodatkowo auto ma przyciemniane szyby w tylnej części nadwozia i kamerę ułatwiającą parkowanie. We wnętrzu samochód ma też układ Active Noise Control, system Pre-Collision Assist, przycisk rozrusznika Ford Power, tempomat z Intelligent Speed Limiter, dwustrefową, automatyczną klimatyzację, radioodtwarzacz z systemem audio oraz pokrytą skórą kierownicę i uchwyt dźwigni zmiany biegów.

W wersji wyposażenia Titanium nowy Ford Edge dodatkowo ma w konsoli środkowej gniazdo zasilania 220 V, bezprzewodową ładowarkę do smartfonów, podgrzewane fotele przednie i nastrojowe oświetlenie wnętrza. Kierowca może korzystać z systemu nawigacji satelitarnej oraz centralnego zamka z kluczem elektronicznym Ford KeyFree. Samochód ma czujniki parkowania z przodu i z tyłu, relingi dachowe z wykończeniem w kolorze aluminium czy podgrzewaną przednią szybę z filtrem przeciwsłonecznym.

W wersji ST-Line nowy Ford Edge posiada większe koła – 20-calowe, inaczej prezentuje się jego górna krata wylotu powietrza, a na przednich błotnikach pojazdu widoczny jest emblemat ST-Line. Warto mieć na uwadze, że wnętrze samochodu wykończone jest skórą Premium i ma czarną podsufitkę. Samochód w najwyższej wersji wyposażenia – nowy Ford Edge Vignale, ma m.in. reflektory adaptacyjne Ford Matrix LED z funkcją zapobiegającą oślepianiu, światła przeciwmgielne LED, automatyczne reflektory i wycieraczki z czujnikiem deszczu czy kamery ułatwiające parkowanie tyłem.

https://www.autoplaza.com.pl/pl/oferty-specjalne-auto-plaza/nowy-ford-edge.html

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 opinie, średnia opinia: 5,00 z 5)
Musisz być zarejestrowany, aby dodać opinię.
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Paweł Duda, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Projekt Marketing Paweł Duda, dane kontaktowe: https://projektmarketing.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.