Bezpłatny pakiet raportów historii pojazdów dla sprzedawców aut używanych

19 stycznia 2023

Aż 69,2% samochodów na polskim rynku wtórnym pochodzi z importu. W tak dużej liczbie pojazdów często zdarzają się auta powypadkowe, z korygowanym przebiegiem i niejasną historią serwisową. Dla osób zawodowo handlujących autami używanymi to duży problem, aby wyłowić z tej grupy auta z wiarygodną przeszłością, na których można polegać. W ich prawidłowej identyfikacji pomoże teraz bezpłatny pakiet raportów od carVertical.

carVertical – ekspert w gromadzeniu informacji o historii pojazdów – stworzył pakiety darmowych raportów dla polskich sprzedawców samochodów używanych. Wszystko po to, żeby jak najwięcej firm zajmujących się sprzedażą pojazdów poznało zalety bazy danych carVertical. Szacuje się, że w każdej grupie ośmiu pojazdów znajduje się przynajmniej jeden ze skorygowanym przebiegiem, a około 65,7% wszystkich aut na drogach ma na swoim koncie jakiś wypadek lub stłuczkę.

Cudowna przemiana po przekroczeniu granicy

Po przekroczeniu granicy samochody importowane do Polski często przechodzą gruntowną kurację odmładzającą. Jak w każdej grupie zawodowej, niestety również wśród sprzedawców aut używanych znajdują się oszuści, którzy zatajają historię wypadkową lub korygują przebieg po to by w nieuczciwy sposób zwiększyć swoją marżę. Po transakcji takie auto bardzo szybko zamienia się w skarbonkę bez dna i staje się praktycznie niesprzedawalne. Na szczęście handlarze nieszczerzy w swoich zamiarach to zdecydowana mniejszość. carVertical wspiera tych, którzy uczciwie podchodzą do swojej pracy i pomaga im poznać pełną historię samochodów dostępnych na rynku wtórnym. Będzie ona przydatna zwłaszcza wtedy, kiedy pojazd miał kilku właścicieli i pełne „prześwietlenie” go jest naprawdę trudne

„Z reguły prywatni sprzedawcy, którzy wystawiają swoje auta, nie mają zamiaru nikogo oszukać. Po prostu nie wiedzą, jaka jest dokładna historia pojazdu. Często takie osoby są zaskoczone, gdy otrzymują od nas raporty o przeszłości samochodu” – mówi Adrian Korbel z Salonu Samochodowego Centrum

Opinie są kluczowe dla sprzedawców

Każdy uczciwy sprzedawca stara się oferować wyłącznie pewne pojazdy, ponieważ na dłuższą metę jest to kluczowym czynnikiem ich biznesowego sukcesu. Raporty o historii serwisowej pomagają unikać aut w złym stanie. To bardzo ważne, ponieważ uczciwość buduje pozytywną opinię wśród zadowolonych klientów. Właśnie na jej podstawie kolejne osoby podejmą decyzję, któremu sprzedawcy warto zaufać. Informacja o historii pojazdów od carVertical pomaga ujawnić uszkodzenia z przeszłości, korygowanie przebiegu czy ewentualną kradzież samochodu. Bardzo ważne są również archiwalne zdjęcia, liczba właścicieli oraz możliwość sprawdzenia najpopularniejszych usterek. Raport generuje się błyskawicznie po zaledwie kilku kliknięciach.

„Większość oszustw dotyczy samochodów sprowadzanych z zagranicy. Dlatego pierwszą rzeczą, którą robię przed zobaczeniem auta na żywo, jest sprawdzenie jego historii. Pozwala to mojej firmie już na starcie uniknąć nieoczekiwanych kosztów” – dodaje Konrad Jakubowicz z salonu samochodowego V1RAGE.

Klienci są bardziej świadomi

Korzystanie z raportów jest dużym udogodnieniem dla sprzedawców samochodów, uczciwie szukających aut, które dadzą satysfakcję klientom. W dzisiejszych czasach, kiedy kupujący są zdecydowanie lepiej wyedukowani i ostrożni, uczciwość jest obowiązkowa dla rozwijania firmy.

„Sprowadzając używane samochody z krajów Europy Zachodniej, takich jak Belgia, Francja czy Luksemburg czasami spotykamy się z ukrytymi uszkodzeniami i cofniętym przebiegiem. Dlatego dokładnie sprawdzamy każdy samochód. Mierzymy grubość powłoki lakierniczej, wykonujemy jazdę testową i weryfikujemy historię pojazdu” – komentuje Artur Kos, właściciel elbląskiego salonu ARKOS.

carVertical oferuje bezpłatne pakiety raportów

carVertical jest jedną z największych firm zajmujących się gromadzeniem danych o pojazdach na globalną skalę. Przedsiębiorcy mogą sprawdzić historię pojazdów z 25 państw Europy dostępną w jednym raporcie, bez dodatkowych opłat. W celu zapewnienia jeszcze większej transparentności, carVertical daje możliwość skorzystania z pięciu darmowych raportów historii pojazdów dla średnich i dużych sprzedawców samochodów używanych (powyżej 50 ogłoszeń). Aby otrzymać bezpłatne raporty, sprzedawcy powinni skontaktować się z carVertical pisząc na adres: [email protected].

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 opinie, średnia opinia: 0,00 z 5)
Musisz być zarejestrowany, aby dodać opinię.
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Paweł Duda, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Projekt Marketing Paweł Duda, dane kontaktowe: https://projektmarketing.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.