Długoterminowy wynajem w Gdyni – samochód wyższej klasy dla każdego

9 lipca 2019

Każdy, kto miał okazję choć raz przemierzać Gdynię autem wie, że jest to miasto o – mówiąc delikatnie – skomplikowanej, miejskiej tkance. Duże natężenie ruchu (zwłaszcza w sezonie wakacyjnym) w połączeniu z rozbudowaną siecią dróg, to tylko kilka z wielu czynników, które wpływają na taki stan rzeczy. Otwartą kwestią pozostaje pytanie, jaki środek transportu wybrać, by bezpiecznie poruszać się po tym mieście. Komunikacja miejska z oczywistych względów nie daje takich możliwości, co wynajęty samochód. Dlaczego powinien być on wynajęty?

Standard Premium dla każdego

Intensywna eksploatacja samochodu standardu Premium wiąże się ze sporymi kosztami. Wynajem długoterminowy samochodów w Gdyni daje możliwość częściowego zbilansowania kosztów, poprzez skompensowanie ich do jednej, wygodnej raty.

W praktyce wynajęcie auta z segmentu Premium staje się bardziej opłacalne i nie wymaga nakładów finansowych związanych z serwisowaniem i utrzymaniem pojazdu. Paradoksalnie wynajęcie samochodu wyższej klasy jest bardziej opłacalne, niż w przypadku aut miejskich a nawet rodzinnych.

Tani prestiż klasy Premium

Wynajem długoterminowy samochodów w Gdyni z http://www.carforyou.com.pl nie dotyczy wyłącznie Klientów indywidualnych. Coraz częściej z takiej opcji korzystają również firmy, które zwykle korzystają z ofert pojazdów typu Premium.

Rozwiązanie to jest korzystne z dwóch powodów.

Po pierwsze pojazd o wyższym standardzie jest swoistym narzędziem marketingowym, świadczącym o poziomie firmy i jej stabilności finansowej.

Po drugie, koszty związane z wynajmem auta (miesięczna rata) mogą być potraktowane w zeznaniu podatkowym jako koszty uzyskania przychodów, dzięki czemu mogą one – choć w części – zostać zbilansowane.

Bezpieczeństwo nie ma ceny

Auto klasy Premium ma jeszcze jedną, istotną zaletę, a mianowicie swoją specyficzną konstrukcję. Jest ona bardziej masywna i zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie Użytkownika. W warunkach intensywnego ruchu drogowego (a taki występuje w Gdyni) jest to szczególnie istotne.

Zastosowanie dodatkowych poduszek powietrznych, stref zgniotu, a także kurtyn ochronnych to tylko niektóre z czynników, korzystnie wpływających na bezpieczeństwo. Jazda po tym mieście stanie się o wiele łatwiejsza również dzięki instalacjom o charakterze zapobiegawczym, takim jak czujnik cofania, asystent pasa ruchu, itd.

I na koniec kilka słów o komforcie

Wynajem długoterminowy samochodów w Gdyni to też swoista inwestycja w komfort i przyjemność czerpaną z jazdy. Nawet najtrudniejsze, drogowe warunki znacznie łatwiej „przetrwać” we wnętrzu luksusowego pojazdu, aniżeli w zwykłym kompakcie. Wyjazd do pracy, podróż służbowa bądź zwykła wycieczka po okolicy mogą dzięki temu stać się prawdziwą przyjemnością.

I to przyjemnością, do której dostęp ma coraz szersza grupa potencjalnych Klientów. Komfort ten nie ogranicza się jednak wyłącznie do samego luksusu. W ramach umowy najmu zdecydowana większość podmiotów gwarantuje swoim Klientom dostęp do samochodu zastępczego i to często w tym samym standardzie co wynajęty pojazd. Model ten sprawdza się np. w trakcie serwisu, gdy samochód znajduje się w warsztacie.

Podsumowując, wynajem długoterminowy to rozwiązanie, które nie tylko sprawdzi się w dużych aglomeracjach miejskich. Model ten jest sprawdza się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z wysokimi kosztami eksploatacji samochodu czy utrzymaniem odpowiedniego poziomu prestiżu.

2 votes, average: 4,00 out of 52 votes, average: 4,00 out of 52 votes, average: 4,00 out of 52 votes, average: 4,00 out of 52 votes, average: 4,00 out of 5 (2 opinie, średnia opinia: 4,00 z 5)
Musisz być zarejestrowany, aby dodać opinię.
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Paweł Duda, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Projekt Marketing Paweł Duda, dane kontaktowe: https://projektmarketing.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.