Parownica Evo 304 Tecnovap – Opinia i recenzja

8 lutego 2021

Evo 304 to bardzo poręczna 8 barowa myjka parowa, która może pochwalić się rewelacyjnym natryskiem gorącej wody. Myjka dostępna jest w solidnej obudowie wykonanej ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nawet po wielu latach użytkowania w dalszym ciągu spełniać będzie swoje podstawowe zadania. Idealnie sprawdzi się do autodetailingu, a także ma zastosowanie w innych gałęziach przemysłu.

Cztery wersje Evo 304 Tecnovap

Producent parownic Tecnovap opracował 4 modele parownic Evo 304:

  • Evo 304 24/7 8 bar Tecnovap
  • Evo 304 WATER 8 bar Tecnovap
  • Evo 304 Base 6 bar Tecnovap
  • Evo 304 DET z podawaniem chemii 8 bar Tecnovap

Najbardziej uniwersalny jest pierwszy model, czyli Evo 304 24/7 8 bar Tecnovap.

evo 304

Fot: https://doporzadku.pl/produkty/parownica-evo-304-24-7-8-bar-tecnovap/

Czym charakteryzuje się myjka Evo 304?

Jednofazowa myjka Evo 304 wyposażona jest w automatyczny system uzupełniania wody , dzięki czemu nie trzeba robić długich przerw podczas jej pracy. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim elektromechaniczny czujnik poziomu wody „True Temp”. Z nowinek technologicznych warto wspomnieć także o systemie „Calc”, który poinformuje nas o konieczności czyszczenia bojlera.

Szerokie zastosowanie

Myjka Evo 304 jest bardzo mobilna i wyróżnia się niewielkimi rozmiarami, dlatego też tak wiele profesjonalnych firm sprzątających korzysta z jej dobrodziejstwa. Sprzęt ten bardzo często używany jest w restauracjach, barach i wielu innych lokalach gastronomicznych, gdzie wymagane jest oczywiście zachowanie czystości na najwyższym poziomie. Myjkę można wykorzystać nie tylko w pomieszczeniach użyteczności publicznej, ale również w biurach i mieszkaniach prywatnych.

Dlaczego warto kupić Evo 304? Opinie

Nowoczesna myjka Evo 304 umożliwia mycie parowe z wykorzystaniem dodatkowej gorącej wody, która może okazać się bardzo przydatna nie tylko podczas mycia , ale również spłukiwania. Urządzenie wyposażone jest w praktyczny i czytelny panel sterujący, dzięki któremu można na bieżąco śledzić wszystkie kluczowe parametry. Dla większości osób największym atutem myjki będzie niewielka waga i możliwość dokupienia dodatkowych akcesoriów, które znacząco rozbudowują możliwości myjki. Już w zestawie startowym można znaleźć czyścik do szyb, szczotki do mycia podłóg, czy też szczoteczki do czyszczenia.

Dla kogo Evo 304?

Profesjonalna myjka Evo 304 to idealny wybór dla tych osób, które poszukują kompromisu pomiędzy wysoką wydajnością, dokładnością w czyszczeniu i konkurencyjną ceną. Ekonomiczny model oferuje możliwość pracy ciągłej, dzięki czemu bez problemu poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi i najbardziej skomplikowanymi zadaniami.

Jakie zalety Evo 304?

Parownica Evo 304 podaje parę 64 g/min, dzięki czemu można zaoszczędzić sporo cennego czasu na czyszczeniu. Parownica przemysłowa marki Tecnovap może pochwalić się także bardzo cichą pracą i dużą bezawaryjnością. Opisując największe zalety warto wspomnieć także o bardzo atrakcyjnej cenie. Jest to jedna z tych inwestycji, która bardzo szybko się zwróci. Czujnik kamienia informuje użytkowników, kiedy niezbędne jest czyszczenie maszyny, dzięki czemu można uniknąć mniejszych i większych awarii. Dzięki myjce przemysłowej utrzymanie nawet bardzo dużych powierzchni w idealnej czystości nie jest żadnym większym wyzwaniem. Wspomniana powyżej stal nierdzewna stanowi doskonałe zabezpieczenie nie tylko przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale również przed wilgocią. W zestawie znajduje się także profesjonalna lanca, dzięki czemu myjkę można wykorzystać nie tylko do czyszczenia, ale również do dezynfekowania.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 opinie, średnia opinia: 5,00 z 5)
Musisz być zarejestrowany, aby dodać opinię.
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Paweł Duda, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Projekt Marketing Paweł Duda, dane kontaktowe: https://projektmarketing.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.