Jakie modele samochodów znajdziemy w ofercie wypożyczalni samochodów?

16 marca 2020

Bilety lotnicze na przeloty krajowe, są obecnie tak tanie, że przelot do miejsca docelowego naszej podróży jest o wiele bardziej opłacalny, niż jazda własnym samochodem. Jednakże wiele osób nie chce rezygnować komfortu i wygody jaką daje samochód. Jest to szczególnie ważne, jeśli udajemy się w podróż biznesową, ponieważ bycie na czas, podczas umówionych spotkań może zaważyć na powodzeniu całej biznesowej podróży. Z tego powodu wynajem samochodów jest coraz bardziej popularnym sposobem podróżowania w obcym mieście. Jest to także świetne rozwianie dla urlopowiczów, którzy chcą cieszyć się wolnością i niezależnością, jaką daje samochód. Jak wygląda procedura wynajęcia samochodu i jakie modele samochodów oferują wypożyczalnie?

Ford, mitsubishi, a może skoda? Przegląd najpopularniejszych modeli w wypożyczalniach samochodowych

Wypożyczenie samochodu wiąże się z dokonaniem najważniejszego wyboru – jaki model samochodu będzie najlepszy? Największe wypożyczalnie samochodów, jak carfree.pl mają w swojej ofercie samochody od czołowych producentów rynku motoryzacyjnego. Wszystko zależy od tego, jak duży samochód będzie nam potrzebny.

Flota samochodowa carfree.com.pl wyposażona jest w auta marek takich jak:
• Ford,
• Mitsubishi,
• Skoda,
• Hyundai,
• BMW,
• Opel,
• Seat.

Są to wszystkie najważniejsze marki motoryzacji, dzięki czemu mamy dowolny wybór marki i modelu danego samochodu. Modle samochodów podzielone zostały na segmenty uzależnione od wielkości auta, co oznacza, że za mniejszy samochód zapłacimy mniej. Modle takiej jak Mitsubishi Spacestar dostępne są już za 79 złotych za dobę!

Jak wyglądają formalności podczas wypożyczania auta?

Formalności w carfree.pl zostały ograniczone do koniecznego minimum. Potrzebny nam będzie tylko dowód osobisty oraz prawo jazdy. Samochody dostarczane są pod każde lotnisko w Polsce, co zdecydowanie zwiększa komfort podróżowania.

Jeśli szukasz samochodu na wynajem, to oferta carfree.com.pl jest stworzona właśnie dla Ciebie. Zarezerwuj samochód online już dziś!

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 opinie, średnia opinia: 5,00 z 5)
Musisz być zarejestrowany, aby dodać opinię.
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Paweł Duda, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Projekt Marketing Paweł Duda, dane kontaktowe: https://projektmarketing.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.