Ładowarki do samochodów elektrycznych – podnieś poziom prestiżu swojego obiektu

25 czerwca 2021

Branża motoryzacyjna przeżywa rewolucję. Jeszcze do niedawna pojawiały się głosy, że samochody elektryczne to jedynie wizja odległej przyszłości, lecz rynek udowodnił, że konsumenci potrzebują takich rozwiązań szybciej i nie chcą czekać. Nic zatem dziwnego, że przedsiębiorcy coraz częściej chcą wykorzystywać ładowarki do samochodów elektrycznych jako element, którego zadaniem jest podniesienie prestiżu firmy lub obiektu. Nie czekaj i sprawdź, gdzie i kiedy stacje ładowania pojazdów elektrycznych podniosą poziom zainteresowania potencjalnych wspólników, kontrahentów, gości i klientów. 

Biurowce, biura i oddziały firm

Wynajem powierzchni biurowych przedsiębiorcom to stosunkowo trudny biznes – zwłaszcza że ciężko nie zauważyć stałego rozwoju gospodarki i oczekiwań pod względem standardu. Zapewniając dostęp do ładowarki aut elektrycznych, biurowiec staje się automatycznie dużo bardziej atrakcyjny dla osób wynajmujących pokoje biurowe, jak i ich klientów. 

Obiekty noclegowe

Prowadząc obiekt noclegowy w popularnym kurorcie turystycznym, często trzeba naprawdę wysilić się na szczyt swojej kreatywności

, by wyróżnić swoją działalność na tle konkurencji. Ładowarki do samochodów elektrycznych są jednak doskonałą opcją, która zainteresuje klientów podróżujących w pojazdach na prąd, gdyż nie będą oni musieli się martwić o to, czy po dotarciu na miejsce, uzupełnią akumulatory i wrócą do domu. 

Parkingi zewnętrzne obiektów handlowo-usługowych

Ciężko znaleźć osobę, która nie korzysta z usług centrów handlowych. Mieszkając w średnim lub dużym mieście, nie jesteśmy w stanie uniknąć wizyt w tego typu obiektach. Udając się jednak na zakupy do popularnych obiektów handlowo-usługowych, musimy przygotować się na wielogodzinną przeprawę między sklepami. Warto w tym czasie zadbać o to, by uzupełnić akumulatory w swoim pojeździe – nawet jeśli planujemy jedynie 20-30 minutową wizytę. Jeśli zatem jesteś osobą odpowiedzialną za organizację i zarządzanie centrum handlowym, wykorzystaj ten potencjał, oferując klientom możliwość ładowania aut elektrycznych. Dzięki temu chętniej będą oni przyjeżdżać akurat w to miejsce i zostaną w nim o wiele dłużej. 

Jak widać, ładowarki do samochodów elektrycznych są niezwykle przydatna dla większości firm przyjmujących gości w swoich obiektach lub świadczących usługi najmu pomieszczeń biurowych. Warto jednak zapoznać się z innowacyjnymi propozycjami, które wychodzą poza standardowy schemat – np. połączenie ładowarek dla aut elektrycznych z lampami oświetleniowymi, np. Smartpole-Charger.eu.

Materiał zewnętrzny

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 opinie, średnia opinia: 0,00 z 5)
Musisz być zarejestrowany, aby dodać opinię.
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Paweł Duda, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Projekt Marketing Paweł Duda, dane kontaktowe: https://projektmarketing.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.