Poznaj 5 korzyści długoterminowego wynajmu aut!

28 sierpnia 2019

Planujesz na dłużej wynająć samochód z wypożyczalni? Nic trudnego! Większość firm oferuje swoim klientom długoterminowe wypożyczenie samochodu, które zdecydowanie się opłaca. Nie musisz martwić się niczym, a dodatkowo zyskujesz w pełni sprawne i odpowiednio reprezentacyjne auto. Przedstawimy 5 najważniejszych zalet długoterminowego wynajmu samochodów.

Bogata flota samochodów

Wypożyczalnie samochodów charakteryzują się przede wszystkim bogatą flotą aut. W swoim asortymencie mogą pochwalić się nowymi modelami pojazdów różnej marki. Dlatego bez problemu możesz wynająć samochód, o jakim marzysz. Do Twojej dyspozycji są zazwyczaj auta luksusowe, miejskie, sportowe, premium oraz SUV-y. Niezależnie czy potrzebujesz samochodu na trasę lub tylko do miasta – z pewnością znajdziesz dla siebie odpowiedni model w doskonałym stanie. Reprezentacyjne i w pełni komfortowe modele czekają również na przedsiębiorców, którzy chętnie korzystają z tego rozwiązania.

Brak limitu kilometrów

W większości wypożyczalniach możemy spotkać się z terminem limitu kilometrów. Jak w przypadku wynajmu krótkoterminowego jest on bardziej popularny tak, gdy chodzi o dłuższe wypożyczenie, nie musimy się z nim zbytnio przejmować. Wiele wypożyczalni podczas długoterminowego wynajmu nie bierze pod uwagę kilometrów. Limity ustalane są indywidualnie lub zostają całkowicie zniesione, aby każdy z klientów ma pełną swobodę podczas każdej podróży.

Pełen pakiet ubezpieczeń oraz serwisowanie pojazdu

W momencie, gdy wynajmujemy samochód z wypożyczalni mamy do czynienia z pełnym pakietem ubezpieczeniowym. Ponadto nie musimy przejmować się serwisowaniem pojazdu czy sezonową wymianą opon i przeglądami technicznymi. Wszystko leży po stronie wypożyczalni, która dba o swoją flotę samochodów oraz wszelkie formalności związane z ubezpieczeniem.

Mniejsza ilość formalności

Zaletą długoterminowego wynajmu samochodów jest fakt, że nie spotkamy się z dużą liczbą formalności. Wystawia się jedynie pojedyncze umowy z uwzględnieniem kwestii serwisowania oraz ubezpieczenia. Dlatego w przypadku rezerwacji auta na dłuższy okres, liczba formalności jest znacznie mniejsza.

Niższe koszty wynajmu

Z pewnością, przeglądając ofertę wypożyczalni samochodów, natkniemy się zarówno na usługę wynajmu krótkoterminowego, jak i długoterminowego. Po samodzielnych obliczeniach na pewno dojdziemy do wniosku, że druga opcja jest bardziej opłacalna. Dostajemy do dyspozycji auto na dłuższy okres i płacimy znacznie mniej. Chętnie wówczas z tego rozwiązania korzystają firmy, ponieważ znacząco obniża to koszty działalności.

Gdzie znaleźć dobrą wypożyczalnię samochodów?

Wiele wypożyczalni samochodów znajdziemy przez Internet, gdzie mamy do dyspozycji szereg firm, oferujących swoje usługi. Warto jednak zasięgnąć opinii znajomych oraz klientów, którzy korzystali już z danej wypożyczalni. Ponadto należy dokładnie zapoznać się z ofertą i regulaminem wynajmu samochodów. Niekiedy podczas wypożyczenia obowiązują różne zasady dotyczące wieku i uprawnień kierowcy, kaucji zwrotnej czy sposobu płatności. Z pewnością profesjonalną i fachową pomoc otrzymasz, korzystając z usług Rent Dream Car Warszawa, gdzie będziesz mieć do czynienia z bogatą flotą aut oraz wieloma zaletami związanymi z długoterminowym wynajmem samochodów.

Źródło zdjęcia: freepik.com

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 opinie, średnia opinia: 5,00 z 5)
Musisz być zarejestrowany, aby dodać opinię.
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Paweł Duda, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Projekt Marketing Paweł Duda, dane kontaktowe: https://projektmarketing.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.