Mobilna wulkanizacja 24h z dojazdem – czy warto?

26 października 2018

Od paru lat coraz popularniejszą usługą jest wulkanizacja mobilna. Ma ona wiele zalet i w przypadku awarii bądź konieczności zmiany opon warto z niej skorzystać.

Czym jest mobilna wulkanizacja i jakie usługi realizuje?

mobilna wulkanizacja z dojazdem 24hJesteś w trasie i opony Twojego samochodu doznały uszkodzenia? Konieczna będzie wulkanizacja. Możesz skorzystać z usługi mobilnej wulkanizacji, która jest znaczącym ułatwieniem w sytuacjach takich jak wskazane powyżej.

Mobilna wulkanizacja pod względem efektów oraz podejmowanych czynności nie różni się niczym od wulkanizacji dokonywanej w profesjonalnym punkcie. Różnica jest w zasadzie jedna – komfort klienta.

Mobilność oznacza bowiem brak konieczności dojazdu do wulkanizatora, stania w kolejkach, oczekiwania na samochód.

W przypadku wulkanizacji mobilnej dostępnej 24 h / dobę specjalista dojeżdża do klienta i albo zabiera jego opony do zakładu, tam szybko je naprawia, aby zwrócić je od razu, albo na miejscu dokonuje wszelkich niezbędnych prac umożliwiających dalszą jazdę.

Usługi realizowane w zakresie wulkanizacji mobilnej są tak samo fachowe, profesjonalne i świadczone za pomocą tak samo specjalistycznego sprzętu jak te w zakładzie wulkanizacyjnym.

Warto wspomnieć, że mobilna wulkanizacja obejmuje kompleksowe serwisowanie opon.

Dla kogo usługi mobilnej wulkanizacji będą najbardziej trafione?

Dla kogo wulkanizacja mobilna będzie przydatna? Oczywiście skorzystać z niej może każdy, jednak w szczególny sposób taka usługa może ułatwić funkcjonowanie osobom zatrudnionym w branży transportowej.

mobilna wulkanizacja dla branży transportowej

W ich przypadku czas liczy się szczególnie, ponieważ konieczność oczekiwania na opony może uniemożliwić terminową realizację zlecenia.

W tej branży warto nawiązać stałą, opartą o abonament współpracę z danym podmiotem, który zapewni obsługę w przypadku wszelkich zdarzeń losowych.

Zalety i wady mobilnej wulkanizacji

Niezaprzeczalnie, zaletą mobilnej wulkanizacji jest możliwość zaoszczędzenia znacznej ilości czasu. Fachowcy dojadą na umówione miejsce – czy to na miejsce awarii czy pod dom, aby wymienić opony przed zmianą sezonu.

Ma to szczególne znaczenie w przypadku uszkodzenia opon, które uniemożliwiają dalszą jazdę.

Mobilna wulkanizacja pozwala na natychmiastowe dokonanie prac – nie ma konieczności wzywania lawety, która przetransportuje samochód do zakładu.

Kolejną zaletą jest to, że w ramach usług mobilnej wulkanizacji wykonywane są również inne drobne usługi.

Należą do nich na przykład:

  • sezonowe przechowywanie ogumienia
  • likwidacja uszczerbków powstałych na szybach, na przykład z powodu odbitego od podłoża żwiru.

Warto też wiedzieć, że w przypadku wulkanizacji mobilnej profesjonalizm wykonania usługi jest taki sam jak w zakładzie wulkanizacyjnym. Korzystając z profesjonalnej firmy nie należy obawiać się na przykład zarysowań na felgach czy pozostawionych śladów pasty wulkanizacyjnej.

Tak naprawdę trudno wskazać wady mobilnej wulkanizacji. Problem może się pojawić w przypadku większych awarii – wtedy już wulkanizator mobilny może być niewystarczający i konieczne będzie odstawienie samochodu do zakładu na kilka dni.

Dobrze jest też porównać ceny – niejednokrotnie wulkanizatorzy mobilni mogą wywindować swoje stawki, chociaż średnia rynkowa nie wykazuje większych odchyleń od stawek przyjmowanych w zakładach stacjonarnych.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 opinie, średnia opinia: 5,00 z 5)
Musisz być zarejestrowany, aby dodać opinię.
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podane przez Ciebie podczas zamieszczania komentarza dane osobowe w postaci podpisu (imienia i nazwiska lub identyfikatora internetowego) i adresu e-mail będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Paweł Duda, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Projekt Marketing Paweł Duda, dane kontaktowe: https://projektmarketing.pl/kontakt/. Podanie ww. danych osobowych służy umożliwieniu odczytów komentarzy i umożliwieniu udzielania odpowiedzi na komentarze. Dane te będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych, żądania ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zamieszczenia komentarza. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności. Zapoznanie się z Polityką Prywatności stanowi Twój obowiązek przed zamieszczeniem komentarza.