Sprowadzanie aut z Danii

Dodaj ogłoszenie

Dania nie jest tak popularnym kierunkiem, jeśli chodzi o sprowadzanie samochodów, jak inne kraje Europy. Okazuje się jednak, że wiele osób uważa tamtejszy rynek aut za bardzo interesujący. Sprowadzanie aut z Danii staje się coraz bardziej popularne. Czy jest opłacalne?

Firmy sprowadzające auta z Danii

Na polskim rynku niewiele jest importerów, którzy przywożą do kraju auta z Danii. Prawda jest taka, że Dania znana jest jako kraj, który nakłada na kupujących auto spore obciążenia finansowe, co może być zniechęcające dla potencjalnych klientów. Aby skutecznie ściągać do kraju tamtejsze auta, trzeba orientować się w duńskich realiach.

Na szczęście gigantyczne opłaty rejestracyjne, które dotyczą duńskich zmotoryzowanych, nie są nakładane na osoby kupujące auta na eksport.

Ankaja

Adres: Gen. St. Maczka 80 , 15-697 Białystok

Telefon: 856670100

Opis

Ankaja – profesjonalna firma oferująca sprowadzanie samochodów z USA, Kanady oraz krajów Europy. Przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe usługi związane z transportem pojazdów do Polski. Firma jest bardzo dobrym pośrednikiem w zakupie aut, doradztwie, rejestracji pojazdów oraz ich przewozie do kraju.

Autoholowanie Corrado

Adres: Pozdawilska 12 / 2, 71-772 Szczecin

E-mail: [email protected]

Telefon: 609715715

Opis

Autoholowanie Corrado – firma transportowa oferująca auto pomoc drogową na terenie Szczecina (dzielnica Lewobrzeże i Prawobrzeże) oraz całego województwa Zachodniopomorskiego. Przedsiębiorstwo zajmuje się transportowaniem uszkodzonych samochodów osobowych i aut dostawczych na obszarze praktycznie całej Europy. Firma Corrado zainwestowała we flotę solidnych lawet, które umożliwiają transport pojazdów w kierunkach: Belgia – Polska Dania – Polska Niemcy […]

Szukając firmy oferującej transport aut z Danii do Polski, należy postawić na doświadczenie i jakość usługi. Takie przedsiębiorstwo musi posiadać wykwalifikowaną załogę oraz flotę pojazdów umożliwiających sprawne i bezpiecznie przewiezienie wybranego pojazdu do Polski.

Firmy oferujące sprowadzanie aut z Danii są jeszcze rzadkością na polskim rynku i klient nie ma tak szerokiej możliwości wyboru, jaką miałby, gdyby chodziło o przewiezienie auta z Niemiec.

Import samochodów z Danii - co trzeba wiedzieć?

Przede wszystkim, przy zakupie wymarzonego auta trzeba zorientować się, czy cena podana w ogłoszeniu jest ceną netto czy brutto. Jeśli jest to ta druga opcja, kupujący ma prawo ubiegać się o zwrot podatku, który stanowi nawet 60% całej kwoty do zapłaty.

Warto jednak wiedzieć, że przy auta z Danii pojazd zostaje bezpowrotnie wyrejestrowany z tamtejszego systemu - bez prawa do ponownej rejestracji.

Okazuje się także, że pod względem finansowym o wiele bardziej opłaca się zakupić auto od osoby prywatnej - komisy często doliczają spore marże do cen pojazdów.