Sprowadzanie aut ze Szwecji

Dodaj ogłoszenie

Sprowadzenie samochodu ze Szwecji nadal jest bardzo atrakcyjną możliwością dla każdego, kto nosi się z myślą o zakupie nowego wozu. Korzystając z usług firm pośredniczących w imporcie pojazdów możemy zyskać naprawdę wspaniały samochód dobrej jakości ze wspaniałym wyposażeniem w rozsądnej cenie.

Możliwość sprowadzenia samochodu z zagranicy sprawia, że nie musimy się ograniczać do rodzimego rynku, a tym samym możliwości wybierania są znacznie większe. Dodatkowo, auta ze Szwecji mogą nas wręcz zaskoczyć wielością modeli posiadających chociażby takie rozwiązania jak automatyczna skrzynia biegów.

Ankaja

Adres: Gen. St. Maczka 80 , 15-697 Białystok

Telefon: 856670100

Opis

Ankaja – profesjonalna firma oferująca sprowadzanie samochodów z USA, Kanady oraz krajów Europy. Przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe usługi związane z transportem pojazdów do Polski. Firma jest bardzo dobrym pośrednikiem w zakupie aut, doradztwie, rejestracji pojazdów oraz ich przewozie do kraju.

Autoholowanie Corrado

Adres: Pozdawilska 12 / 2, 71-772 Szczecin

E-mail: [email protected]

Telefon: 609715715

Opis

Autoholowanie Corrado – firma transportowa oferująca auto pomoc drogową na terenie Szczecina (dzielnica Lewobrzeże i Prawobrzeże) oraz całego województwa Zachodniopomorskiego. Przedsiębiorstwo zajmuje się transportowaniem uszkodzonych samochodów osobowych i aut dostawczych na obszarze praktycznie całej Europy. Firma Corrado zainwestowała we flotę solidnych lawet, które umożliwiają transport pojazdów w kierunkach: Belgia – Polska Dania – Polska Niemcy […]

Import samochodów ze Szwecji

Samochody ze Szwecji, które tam są najpopularniejsze to oczywiście rodzima produkcja aut Volvo i Saab. Często uda się nam jednak znaleźć tam Mercedesa, Kia, Skodę bądź Audi. Szwedzkie pojazdy to naprawdę świetne auta, których często nie trzeba doposażać, gdyż dobre wyposażenie mają już w cenie.

Bardzo często dla kupującego ważne jest, aby samochód był dobrej marki, miał pożądaną wielkość silnika, a dodatkowo mógł cieszyć oko takimi detalami jak skórzana tapicerka. Firmy oferujące sprowadzanie szwedzkich aut zawsze starają się dokonać całej operacji jak najszybciej, aby można było cieszyć się użytkowaniem nowego pojazdu. Transport aut ze Szwecji do Polski jest bardzo sprawny.

Auta ze Szwecji to także szansa na znalezienie samochodu, który będzie dobrze przygotowany, będzie posiadał historię serwisowania, a także aktualny przegląd. Import samochodów z tego kraju oczywiście wiąże się z cenami za transport, jednak biorąc pod uwagę wszystkie koszty, jakie musimy ponieść wraz z ceną pojazdu - taka opcja nadal jest opłacalna, a ściągnięcie samochodów ze Szwecji wcale nie powinno nas zniechęcać.