Sprowadzanie aut z Włoch

Dodaj ogłoszenie

Włochy są państwem, które bez wątpienia cieszy się bogatą historią motoryzacyjną. Wciąż jednak są mało popularne, jeśli chodzi o sprowadzanie aut do Polski. Na szczęście w ostatnich latach nieco się to zmienia i auta z Włoch stają się coraz bardziej popularne na polskim rynku.

Firmy oferujące sprowadzanie aut z Włoch

Transport aut z Włoch do Polski jest dość problematyczny. Klient, który nigdy nie miał do czynienia z podobnym procederem, może zagubić się w gąszczu przepisów i formalności, jakich należy dopełnić. Na szczęście na polskim rynku działa wiele firm oferujących import samochodów z Włoch na życzenie klienta.

Wyrejestrowanie auta we Włoszech, sprowadzenie go do Polski, przetłumaczenie dokumentów, opłacenie akcyzy i rejestracja – w tych wszystkich czynnościach pomóc mogą klientowi profesjonaliści. Dlatego rozglądając się za pojazdem z Italii, warto wybrać firmę, którą cechuje profesjonalne i kompleksowe podejście do klienta.

Ankaja

Adres: Gen. St. Maczka 80 , 15-697 Białystok

Telefon: 856670100

Opis

Ankaja – profesjonalna firma oferująca sprowadzanie samochodów z USA, Kanady oraz krajów Europy. Przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe usługi związane z transportem pojazdów do Polski. Firma jest bardzo dobrym pośrednikiem w zakupie aut, doradztwie, rejestracji pojazdów oraz ich przewozie do kraju.

Autoholowanie Corrado

Adres: Pozdawilska 12 / 2, 71-772 Szczecin

E-mail: [email protected]

Telefon: 609715715

Opis

Autoholowanie Corrado – firma transportowa oferująca auto pomoc drogową na terenie Szczecina (dzielnica Lewobrzeże i Prawobrzeże) oraz całego województwa Zachodniopomorskiego. Przedsiębiorstwo zajmuje się transportowaniem uszkodzonych samochodów osobowych i aut dostawczych na obszarze praktycznie całej Europy. Firma Corrado zainwestowała we flotę solidnych lawet, które umożliwiają transport pojazdów w kierunkach: Belgia – Polska Dania – Polska Niemcy […]

Dlaczego warto sprowadzać z Włoch?

Włochy są trzecim największym rynkiem motoryzacyjnym Europy. Oznacza to, że znaleźć tutaj można wiele ciekawych pojazdów, zarówno nowych, jak i używanych. Nie wszystkie może będą w idealnym stanie, ale trafić można też na prawdziwe perełki.

Zaletą włoskich aut jest to, że zazwyczaj są w bardzo dobrym stanie technicznym, a ich blacharka nie wymaga większych napraw. Nieczęsto dotknięte są korozją i przy okazji mają dobrą cenę. Nie do pogardzenia jest też poziom wyposażenia wyższy, niż na innych europejskich rynkach.

Włosi wiodą prym, jeśli chodzi o sprzedaż pojazdów luksusowych i z wyższej półki. Bez większego problemu można tutaj znaleźć świetnie wyposażone Audi, Mercedesy, BMW czy Ferrari. Prawdziwi koneserzy z pewnością docenią bogactwo modeli, jakich nie znajdzie się nigdzie indziej. W procesie poszukiwań auta za granicą z pewnością warto wziąć pod uwagę Włochy.