Sprowadzanie aut z Holandii

Dodaj ogłoszenie

Jeśli chodzi o import używanych samochodów do Polski, wiodącym rynkiem wciąż pozostają Niemcy. Jednak Holandia plasuje się tuż za nimi, na drugiej pozycji. Oznacza to, że polscy importerzy uznają holenderski rynek za całkiem atrakcyjny i pełny motoryzacyjnych perełek.

Firmy oferujące sprowadzanie aut z Holandii

Wyrejestrowanie pojazdu w Holandii i przewiezienie go do Polski wymaga dopełnienia wielu formalności, nie mówiąc już o znajomości języka. Dlatego import samochodów z Holandii lepiej jest powierzyć firmie, która wie, jak się za to zabrać.

Bardzo ważne jest, by postawić na przedsiębiorstwo, które wyróżnia się indywidualnym i kompleksowym podejściem do klienta. Takie, które zajmie się nie tylko przywiezieniem auta z Holandii, ale również załatwieniem niezbędnych formalności, pomocą przy wyborze odpowiedniego pojazdu, a także wsparciem przy rejestracji samochodu w kraju.

Ankaja

Adres: Gen. St. Maczka 80 , 15-697 Białystok

Telefon: 856670100

Opis

Ankaja – profesjonalna firma oferująca sprowadzanie samochodów z USA, Kanady oraz krajów Europy. Przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe usługi związane z transportem pojazdów do Polski. Firma jest bardzo dobrym pośrednikiem w zakupie aut, doradztwie, rejestracji pojazdów oraz ich przewozie do kraju.

Autoholowanie Corrado

Adres: Pozdawilska 12 / 2, 71-772 Szczecin

E-mail: [email protected]

Telefon: 609715715

Opis

Autoholowanie Corrado – firma transportowa oferująca auto pomoc drogową na terenie Szczecina (dzielnica Lewobrzeże i Prawobrzeże) oraz całego województwa Zachodniopomorskiego. Przedsiębiorstwo zajmuje się transportowaniem uszkodzonych samochodów osobowych i aut dostawczych na obszarze praktycznie całej Europy. Firma Corrado zainwestowała we flotę solidnych lawet, które umożliwiają transport pojazdów w kierunkach: Belgia – Polska Dania – Polska Niemcy […]

Samochody z Holandii - co warto wiedzieć?

Jeśli chodzi o transport aut z Holandii do Polski, to do pokonania jest niebagatelna odległość.

Rynek holenderski posiada liczne zalety. Przede wszystkim, samochody poruszające się po krajowych drogach są z reguły zadbane, regularnie konserwowane i w dobrym stanie technicznym. Nie ma również obaw, że sprzedający może starać się zatuszować ważne dane, są one bowiem na stronie Państwowej Służby Ruchu.

Co ważne, holenderski rynek samochodów używanych jest bardzo bogaty i zróżnicowany. Jeśli dodać do tego jeszcze nieskomplikowany proces kupna pojazdu, z pewnością warto włączyć go do swoich poszukiwań wymarzonego samochodu.

Niemniej jednak sprowadzanie auta na własną rękę niekoniecznie jest dobrym pomysłem. Profesjonalna firma z pewnością zajmie się tym szybciej, lepiej i sprawniej. Nie ma co ukrywać, że zdanie się na jej usługi ściąga z barków całkiem spory ciężar i oszczędza sporo nerwów.