Sprowadzanie aut z Niemiec

Dodaj ogłoszenie

Według statystyk, to właśnie z Niemiec trafia do Polski najwięcej samochodów używanych. Chcąc zakupić auto, które będzie pochodziło z pewnych rąk i ponadto będzie spełniało wszystkie nasze oczekiwania, warto udać się do profesjonalnego pośrednika, który zajmuje się importem pojazdów z Zagranicy.

Sprowadzanie niemieckich aut

Nasza firma zajmuje się porównywaniem ofert przedsiębiorstw, które sprowadzają samochody z Niemiec. W naszej bazie danych znajdują się firmy z całej Polski. Zostały one podzielone pod względem obszaru, na którym świadczą usługi.

Przeglądając oferty firm znajdujących się w naszym katalogu, można nawiązać współpracę z osobą zajmującą się nie tylko znalezieniem odpowiedniego dla nas samochodu, lecz oferującą również:

  • transport aut z Niemiec do Polski,
  • załatwienie wszystkich formalności związanych ze sprowadzeniem pojazdu,
  • rozładunek pojazdu w Polsce.

Ankaja

Adres: Gen. St. Maczka 80 , 15-697 Białystok

Telefon: 856670100

Opis

Ankaja – profesjonalna firma oferująca sprowadzanie samochodów z USA, Kanady oraz krajów Europy. Przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe usługi związane z transportem pojazdów do Polski. Firma jest bardzo dobrym pośrednikiem w zakupie aut, doradztwie, rejestracji pojazdów oraz ich przewozie do kraju.

Fast Car

Adres: Łagiewnicka 54/56 lokal 4.19, 91-463 Łódź

E-mail: [email protected]

Telefon: 609919600

Opis

Fast Car – profesjonalny importer aut z Niemiec, USA, Kanady czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Firma umożliwia bezpieczne sprowadzenie samochodów do Polski, brak ukrytych kosztów oraz pomoc w doborze odpowiedniego pojazdu. Przedsiębiorstwo pośredniczy podczas zakupów aut, motocykli, łodzi i quadów na amerykańskich aukcjach / licytacjach motoryzacyjnych.

Autoholowanie Corrado

Adres: Pozdawilska 12 / 2, 71-772 Szczecin

E-mail: [email protected]

Telefon: 609715715

Opis

Autoholowanie Corrado – firma transportowa oferująca auto pomoc drogową na terenie Szczecina (dzielnica Lewobrzeże i Prawobrzeże) oraz całego województwa Zachodniopomorskiego. Przedsiębiorstwo zajmuje się transportowaniem uszkodzonych samochodów osobowych i aut dostawczych na obszarze praktycznie całej Europy. Firma Corrado zainwestowała we flotę solidnych lawet, które umożliwiają transport pojazdów w kierunkach: Belgia – Polska Dania – Polska Niemcy […]

Opinie o pośrednikach

Wszystkie firmy oferujące sprowadzanie aut z Niemiec znajdujące się w naszej bazie mogą zostać ocenione przez osoby korzystające z ich usług. Dzięki temu można przejrzeć opinie zanim zadecyduje się o nawiązaniu współpracy z konkretnym przedsiębiorstwem.

Wszystkie widoczne w naszej bazie firmy oferują kompleksowy import niemieckich pojazdów. Za ich pośrednictwem można sprowadzać zarówno auta osobowe, dostawcze jak i ciężarowe. Niektóre przedsiębiorstwa oferują również sprowadzanie motocykli i quadów.

Chcąc sprowadzać samochody z Niemiec, warto znaleźć dobrego partnera do współpracy. Dzięki temu mamy pewność, że sprowadzane przez nas auta z Niemiec pochodzą z legalnego źródła, a informacje o stanie technicznym i przebiegu pojazdu są prawdziwe. Dzięki temu można zakupić sprawdzony pojazd w dużo bardziej przystępnej cenie, niż w Polsce. Skorzystanie z usług firmy zajmującej się sprowadzaniem pojazdów to nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy.