Sprowadzanie aut z Francji

Dodaj ogłoszenie

Jeszcze do niedawna to Niemcy były jedynym kierunkiem, jaki obierali poszukiwacze samochodów na eksport. Tymczasem otwarte granice i poszukiwanie nowości sprawiły, że coraz więcej osób obrało rynek francuski za obszar swoich poszukiwań motoryzacyjnych perełek. Co warto wiedzieć, decydując się na import samochodów z Francji?

Firmy oferujące sprowadzanie aut z Francji

Dla niedoświadczonego klienta sprowadzenie auta z Francji może stanowić nie lada wyzwanie. Nieznajomość języka, przepisów czy brak odpowiedniego sprzętu w posiadaniu – to może uniemożliwić transport aut z Francji do Polski.

Na szczęście na polskim rynku działa wiele przedsiębiorstw, dzięki którym sprowadzenie i przewóz auta z Francji nie będzie już żadnym problemem.

Warto zdecydować się na skorzystanie z usług przedsiębiorstwa, które zapewnia swoim klientom kompleksową usługę – nie tylko przewiezie auto z miejsca na miejsce, ale również pomoże w wyborze pojazdu oraz w procesie rejestracji już w kraju. Sporo formalności trzeba odhaczyć zaraz po przybyciu do Francji – chodzi o wyrejestrowanie auta, opłacenie podatku czy też zakup tablic na powrót do kraju.

Ankaja

Adres: Gen. St. Maczka 80 , 15-697 Białystok

Telefon: 856670100

Opis

Ankaja – profesjonalna firma oferująca sprowadzanie samochodów z USA, Kanady oraz krajów Europy. Przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe usługi związane z transportem pojazdów do Polski. Firma jest bardzo dobrym pośrednikiem w zakupie aut, doradztwie, rejestracji pojazdów oraz ich przewozie do kraju.

Autoholowanie Corrado

Adres: Pozdawilska 12 / 2, 71-772 Szczecin

E-mail: [email protected]

Telefon: 609715715

Opis

Autoholowanie Corrado – firma transportowa oferująca auto pomoc drogową na terenie Szczecina (dzielnica Lewobrzeże i Prawobrzeże) oraz całego województwa Zachodniopomorskiego. Przedsiębiorstwo zajmuje się transportowaniem uszkodzonych samochodów osobowych i aut dostawczych na obszarze praktycznie całej Europy. Firma Corrado zainwestowała we flotę solidnych lawet, które umożliwiają transport pojazdów w kierunkach: Belgia – Polska Dania – Polska Niemcy […]

Samochody z Francji - co trzeba wiedzieć?

Po pierwsze, trzeba zdawać sobie sprawę, że rynek francuski jest bardzo atrakcyjny dla poszukiwaczy motoryzacyjnych perełek. Można trafić tu naprawdę na ciekawe okazy. Wszystko dlatego, że Francja wciąż nie jest najpopularniejszym kierunkiem, jeśli chodzi o auta z importu.

Francuskie auta z reguły rzadko wymagają poprawek blacharsko-lakierniczych. Wszystko dlatego, że klimat kraju jest stosunkowo łagodny, a w powietrzu znajduje się niewiele wilgoci. Nie są to warunki, w których szaleje rdza i korozja.

Podsumowując, na motoryzacyjne łowy warto udać się nieco dalej, niż za niemiecką granicę. Odległość jest spora, bo 2000 km do przejechania to nie przelewki - z pewnością jednak się opłaci.