Sprowadzanie aut ze Szwajcarii

Dodaj ogłoszenie

Szwajcaria nie należy do Unii Europejskiej, stąd też wiele osób sądzi, że sprowadzanie auta z tego kraju może być trudne i skomplikowane. Nic bardziej mylnego. Wbrew pozorom, formalności, które trzeba dopełnić, nie jest tak dużo, a szwajcarskie samochody cieszą się sporym uznaniem.

Firmy oferujące sprowadzanie aut ze Szwajcarii

Sprawy urzędowe, jeśli chodzi o auta ze Szwajcarii, nie są bardzo zagmatwane. Aczkolwiek, osoba, która nigdy nie miała z nimi do czynienia, może mieć pewien problem. Bariera językowa i nieznajomość szwajcarskich realiów stanowią sporą przeszkodę, jeśli chodzi o import samochodów ze Szwajcarii.

Dlatego też cały ten żmudny proces warto powierzyć firmom zajmującym się sprowadzaniem pojazdów ze Szwajcarii. Dzięki usługom profesjonalistów klient zyskuje pewność, że jego wymarzone auto i proces jego importu są w dobrych rękach.

Firmy takie świadczą iście kompleksowe usługi – pomóc mogą nie tylko w dowiezieniu auta na teren Polski, ale również w procesie poszukiwania najlepszego modelu, jego wyrejestrowaniu w Szwajcarii czy dopełnieniu formalności już w kraju.

Ankaja

Adres: Gen. St. Maczka 80 , 15-697 Białystok

Telefon: 856670100

Opis

Ankaja – profesjonalna firma oferująca sprowadzanie samochodów z USA, Kanady oraz krajów Europy. Przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe usługi związane z transportem pojazdów do Polski. Firma jest bardzo dobrym pośrednikiem w zakupie aut, doradztwie, rejestracji pojazdów oraz ich przewozie do kraju.

Autoholowanie Corrado

Adres: Pozdawilska 12 / 2, 71-772 Szczecin

E-mail: [email protected]

Telefon: 609715715

Opis

Autoholowanie Corrado – firma transportowa oferująca auto pomoc drogową na terenie Szczecina (dzielnica Lewobrzeże i Prawobrzeże) oraz całego województwa Zachodniopomorskiego. Przedsiębiorstwo zajmuje się transportowaniem uszkodzonych samochodów osobowych i aut dostawczych na obszarze praktycznie całej Europy. Firma Corrado zainwestowała we flotę solidnych lawet, które umożliwiają transport pojazdów w kierunkach: Belgia – Polska Dania – Polska Niemcy […]

Samochody ze Szwajcarii - czy warto?

Szwajcarskie samochody cieszą się sporą popularnością na europejskim rynku motoryzacyjnym. Wszystko dlatego, że są z reguły w doskonałym stanie technicznym. Szwajcarskie drogi są zachowane w bardzo dobrym stanie, co bezpośrednio wpływa na kondycję pojazdów po nich jeżdżących. Szwajcarzy są znani z dbałości o swoje pojazdy i bardzo często wybierają wersje z najlepszym możliwym wyposażeniem.

Warto także dodać, że szwajcarskie pojazdy przechodzą bardzo restrykcyjne przeglądy techniczne.

W procesie poszukiwania wymarzonego auta za granicą, z pewnością warto zwrócić oczy na Szwajcarię i powierzyć swoje sprawy zaufanej firmie, która bezproblemowo i sprawnie dopełni niezbędnych formalności i przywiezie wybrany model do kraju.